Restaurace

Safir Restaurace

Chutná mediteránská kuchyně

Již od roku 1998 nabízí síť restaurací Safir svým zákazníkům pravou libanonskou kuchyni z čerstvých surovin včetně skvělého domácího gyrosu, který je připravován denně.

Tato poctivá Libanonská síť restaurací nabízí fantastickou možnost rychle a hlavně chutně se najíst. Restaurace Safir se dlouhodobě těší velké oblibě a denně se můžete spolehnout na čerstvá jídla.

Bezkonkurenčně nejoblíbenější je i zde hummus, slavná arabská pomazánka z cizrny a sezamové pasty tahini. Můžete ji doplnit o teplé chlebové placky aysa anebo jako přílohu k falafelu, což je cizrnový karbanátek. Hummus představuje jeden ze stěžejních kamenů libanonské kuchyně a je podáván i jako chutná snídaně.

Druhou nejoblíbenější pochoutkou je vyhlášená pomazánka z lilku baba ganoush. Velký zájem je i o šistauk a kuřecí haloumi na grilu. K pití si zde můžete objednat tradiční osvěžující jogurtový nápoj s mátou ayran. A pokud jste na opravdu sladké pochoutky, zkuste klasickou baklavu, případně nevšední harisu s medem a ořechy. Vedle zeleninových předkrmů si můžete objednat celou řadu jídel z denní nabídky.

Kromě skvělé denní nabídky v několika restauracích Safir můžete využít také nabídku cateringu a objednat si občerstvení do kanceláře na poradu, školení nebo oběd pro celý tým. Profesionální tým kuchařů je připraven splnit všechna vaše přání a připravit vám pravou libanonskou kuchyni z těch nejlepších surovin.

Držitelé karet LemonPay můžou využít cashback ve všech pražských pobočkách restaurací Safir.

Safir Nový Smíchov

Safir- OC Nový Smíchov
Plzeňská 8, 150 00 Praha

Safir Galerie Butovice

Safir- OC Galerie Butovice
Radlická 520/117, 158 00 Praha 5-Jinonice