Firemní Vzdělávání, Fitness, Péče o zdraví, Péče o zaměstnance

Wind of Change

Skupina expertů ve Wind of Change léta úspěšně poskytuje komplexní péči a osvětu pro firemní klientelu, která přináší zlepšení kondice zaměstnanců a poměrů v týmu.

Wind of Change pořádá výukové semináře v oblasti první pomoci a work life balance. Ať se jedná o nácvik první pomoci na ulici, v lese, nebo u hrané maskované autonehody až po rehabilitaci krční páteře cvičením a masáží přímo na pracovišti našich klientů. Společnost se specializuje také na teambuildingové aktivity a zaměřuje se na kompenzaci psychického a fyzického napětí pohybovou a duchovní rehabilitací. V našich aktivitách vybijete negativní energii pozitivním způsobem.

Součástí nabídky jsou služby fyzioterapie a regenerativních procedur, kurzy první pomoci, diagnostické vyšetření, sportovní a pohybové aktivity včetně akcí na míru a teambuildingových aktivit, prezentace a semináře s celou řadou témat pro zlepšení zdraví a výkonnosti zaměstnanců.

V rámci aktivit a firemních akcí na míru lze využít také specializované kurzy Pilates, sebeobrany, služby fyzioterapie a zdravotních masáží, diagnostické vyšetření, pohybové semináře a vzdělávací aktivity, ale také akce pro rodiče s dětma a společné sportovní aktivity či kroužky.

Zaměstnavatelé mohou díky funkci „benefit na fakturu“ objednat jednotlivé služby či pravidelné firemní aktivity a eventy a nabídnout zaměstnancům skvělý servis a nadstandardní benefity.