Jak funguje Lemonpay

Komplexní řešení pro stravování a benefity

Jednoduše, přehledně a s vědomím, že využíváte moderní technologie a obrovskou akceptační síť 80tisíců míst pro platby v kamenných prodejnách, online i v aplikacích.

O kartách LemonPay

Jsme mnohem víc než benefitní karta, stravenka či nosič pro stravenkový paušál.

LemonPay nabízí firmám nové možnosti díky propojení vědomostí a poradenství s celou řadou špičkových technologií do jedné uživatelsky přívětivé a jednoduše administrovatelné platformy.

Příspěvky na stravu, jídlo, koncepty papírových i elektronických stravenek, stravenkový paušál, příspěvky na firemní jídelny, rozvozy jídel, či zajištění občerstvení. To vše jsou koncepty, které pokrývá LemonPay. Stačí si vybrat a poskytnout Vašim zaměstnancům nejvhodnější řešení v podobě uceleného programu zaměstnaneckých výhod.

LemonPay je specializovaná technologická služba pro firemní finance, která nabízí flexibilní řešení v rámci ekosystémů platebních karet a správy transakcí.

Na oddělených peněženkách na té samé kartě můžete pro své zaměstnance nakombinovat desítky dalších výhod, služeb a benefitů bez nutnosti mít samostatné karty a poukázky na jednotlivé výhody.

LemonPay se tak jednoduše stává Vaší kartou také pro fitness, wellness, sport, zábavu, kulturu, vzdělávání, knihy, časopisy, firemní kurzy, zdraví, krásu, nákupy v lékárnách a prodejnách výživových doplňků. Klidně do ní začleňte také podporované služby firemních dentistů, příspěvky na regeneraci, zdravotní procedury a masáže, diagnostická vyšetření a příspěvky na dovolenou a rekreaci.

Klíčové výhody LemonPay

Vše na jedné kartě

Naše karta si dokáže zapamatovat několik peněženek najednou. Díky tomu mohou mít zaměstnanci stravenkovou i benefitní kartu v jedné.

Útraty bez denního limitu na kartě

Zaměstnanci jednoduše nakupují za kolik potřebují. Počítáme i s velkými rodinnými nákupy. Jediným limitem je zůstatek prostředků.

Neomezená platnost prostředků

Prostředky na kartě po čase nepropadnou. Peníze zůstávají po celou dobu spolupráce připravené na kartách, dokud je Vaši zaměstnanci neutratí.

Chytrá karta funguje u všech obchodníků

Vaši zaměstnanci nemusí platit jen v úzké partnerské síti. LemonPay funguje všude kde je platební terminál a akceptace zahrnuje desítky tisíc míst po celé republice.

Snadná správa zaměstnaneckých benefitů

Jednoduchá správa pro hromadné či jednotlivé objednávání a dobíjení karet. Pomocí našeho portálu zvládnete kompletní správu stravenek a zaměstnaneckých benefitů na jednom místě.

Pokročilé technologie v ceně

Online rozhraní pro HR tým i držitele. Integrační můstky. Moderní bezkontaktní platební karty. Integrace pro platby v obchodech, online i v aplikacích. Reporty a výpisy pro kompletní přehled.
LemonPay poskytuje také kombinované služby:
  • Programy předplacených firemní benefitních karet
  • E-peněženky, virtuální karty a kombinované karty
  • Privátní značky a personifikované karetní programy
  • Firemní akceptační sítě a karetní programy

Představte si, jak by Vaše ideální benefitní karta mohla vypadat…

Zaměstnanci nakupují dle svých preferencí, zajdou si do své oblíbené kavárny, výdejního okénka, kamenného, či online obchodu s potravinami nebo využijí jakékoliv podporované služby a jednoduše zaplatí kartou LemonPay, která tam bude fungovat.

Vše rychle, bezpečně a s daňovým zvýhodněním pro zaměstnavatele i zaměstnance.

Tohle a mnohem víc je LemonPay.

Kde a jak používat LemonPay

Jednoduše používejte LemonPay pro kontaktní, bezkontaktní i online platby na všech platebních terminálech v celé republice či online. Zásadní je jenom typ obchodníka.

V praxi to znamená všechny správně označené restaurace, prodejny potravin, delikates, biopotravin či zeleniny, kavárny, pekárny, řeznictví, stánky s občerstvením, prodejny lahůdek, jídelny či výdejny a automaty na jídlo a nápoje bez rozdílu.

S benefitní kartou LemonPay pohodlně, rychle a bez problémů zaplatíte na více než 80.000 místech v celé ČR a naše síť neustále roste. Akceptační místa jsou ve více než 6000 městech a v tisících dalších lokalit.
01
Aktivujte kartu dle návodu v uvítacím dopise
02
Aktivujte platební čip první platbou s vložením do terminálu
03
Poté používejte kartu na všechny druhy plateb za benefity

Karta LemonPay nabízí automatickou funkci pro okamžité rozpoznání platby a prostředky strhne ze správné peněženky, případně sama zamítne prodejny alkoholu, bary a jiné provozovny v rozporu s platnou legislativou pro čerpání benefitů.

Kartou LemonPay lze platit bezkontaktně, kontaktně i při platbách na internetu za použití zabezpečení 3D-secure.

Po jednoduché aktivaci můžete využívat síť tisíců provozovatelů v rámci uvedených kategorií produktů a služeb.

Příspěvky na jídlo / Stravenky / Stravenkový paušál / Strava a občerstvení zaměstnanců / Firemní stravování

Supermarkety, hypermarkety, prodejny potravin, večerky, prodejny delikates, prodejny bio potravin, veganské prodejny, prodejny ovoce a zeleniny, řeznictví a prodejny uzenin. Trhy, prodejny sýrů a mléčných výrobků, ořechů a cukrovinek, prodejny chlazených a mražených potravin, pekárny a obchody se speciální výživou a potravinami.

Restaurace, snack bary, závodní kantýny, bistra, salátové bary, stánky s rychlým občerstvením, pizzerie, bageterie, salaterie, jídelny, veganské restaurace, pojízdné stánky s jídlem.

Online rozvoz potravin, online prodej masa a sýrů, online prodej biopotravin, ovoce a zeleniny v bedýnkách, online prodej nealkoholických nápojů a čerstvých ovocných šťáv, online prodej ryb a mořských plodů, online prodej superpotravin a výživových doplňků.
Online objednávky hotových jídel, fresh juiců, salátů, pečiva. Rozvozové služby a výdejní okénka a doručovací služby pro restaurace všeho druhu. Online platby za jídlo a občerstvení v aplikacích a platebních branách.
Samoobslužné automaty na jídlo, výdejní automaty na hotová jídla a potraviny. Automaty na občerstvení a nápoje. Volně stojící automaty na prodej mléka a mléčných výrobků. Firemní automaty pro hotová jídla. Výdejní automaty pro vyzvednutí online objednávek potravin a platby za rozvozové služby potravin.

Lékárny a zdraví zaměstnanců / Vitamíny a výživové doplňky / Programy na podporu imunity / Doplňky stravy

Lékárny a jejich sortiment volně dostupných přípravků pro zdraví. Vitamíny, minerální látky, superpotraviny, výživové doplňky, probiotika, prebiotika a přírodní doplňky stravy. Přípravky na posílení imunity, mineralizace organismu, doplnění vlákniny či jiných zdraví prospěšných látek.

Optiky, optické zboží a brýle. Ortopedické potřeby. Dentální a zdravotnické potřeby.

Objednávky a platby v kamenných prodejnách lékáren, platby v online službách, e-shopech a donáškových službách.

Dovolená / Rekreace zaměstnanců / Fondy pro regeneraci / Ozdravné pobyty

Všechny v ČR registrované cestovní kanceláře a agentury a jejich nabídky rekreačních a regeneračních pobytů. Ozdravné a léčebné kúry v lázních a rekreačních střediscích.

Rekonvalescence a relaxační pobyty v specializovaných resortech. Firemní či individuální rekreační pobyty. Rekreační služby. Zoologické zahrady. Rekreační tábory.

Vzdělávání / Firemní kurzy / Programy pro rekvalifikaci / Odborné firemní programy / Online a E-learning

Pokrytí jednotlivých úhrad či ucelených konceptů pro vzdělávání zaměstnanců, zvyšování jejich kvalifikace či dalších dovedností. Platby za školení, odborné či všeobecné kurzy. Školení pro obsluhu a používání programů a technického vybavení. Kurzy první pomoci, odborné asistence a kurzy pro zvládání rizikových situací. Kurzy a školení pro projektové a procesní týmy.

Školení pro zavádění interních směrnic, dress kódů, firemních kodexů a obchodních postupů. Online školení, kurzy a e-learningové služby. Školy a vzdělávací služby. Školy nabízející denní či dálkové studium.

Odborná literatura / Rozvojová literatura / Odborné časopisy / Specializované publikace

Odborná a technická literatura, učebnice. Odborné studie a publikace. Technické knihy a studijní literatura. Odborné časopisy, skripta a tematické učebnice. Specifická literatura pro obory lékařství, techniky a informatiky, strojírenství a další obory.

Fitness / Sportovní střediska / Sportovní kluby
Tréninková centra

Fitness centra, sportovní centra, kluby a jejich nabídka tréninkových služeb, studiových lekcí, osobních tréninků a vstupů do sportovních areálů.

Plavecké bazény, sportoviště, atletické dráhy, golfové kluby, specializované sportovní areály, rehabilitační centra, atletická a tréninková centra. Veřejná i soukromá sportoviště. Bowlingové dráhy.

Regenerace / Wellness / Péče o zdraví / Diagnostická vyšetření

Regenerativní a zdravotní masáže. Fyzioterapie a rehabilitační cvičení. Preventivní a léčební procedury. Diagnostická a preventivní vyšetření včetně testů na Covid-19. Stomatologické služby. Pediatrická vyšetření. Ortodontisté a zubaři. Pohotovostní a chiropraktické služby. Oftalmologové, optometristé a další lékařské služby.

Kulturní události / Kultura / Sportovní události / Muzea a divadla

Lístky a vstupenky na kulturní expozice, muzea a sportovní události. Vstupenky na odborná školení, vystoupení, sympozia, workshopy a přednášky.

Vstupenky pro návštěvu galerií, historických objektů a architektonických památek. Kina, audiovizuální centra a multimediální prezentace.

Řešení pro velké firmy

Přínos LemonPay pro velké firmy a jejich pracovní týmy

Několik poboček, velký tým, různé profese, rozdílné preference při motivaci, důraz na jednoduchou správu a úsporu času, peněz i energie?

Kompletní nabídka benefitů

Stravenkový paušál

Stravenky

Dovolená

Vzdělávání

Volnočasové benefity

Jedna karta na vše

Jednoduchá administrace

Navýšení platu

Neomezená platnost prostředků

Stravenky, stravenkový paušál, motivační složky, volnočasové benefity a další možnosti na jedné kartě. Jednoduše nastavte, jestli jeden, nebo všechny benefity. Časem můžete měnit, přidávat a upravovat na pár kliknutí.

LemonPay přináší zásadní řešení, jak zvýšit čistý příjem, motivaci a spokojenost vašich zaměstnanců a také omezit výdaje, čas a energii na odměňování zaměstnanců.

Řešení pro střední a rodinné firmy

Rozvoj firmy znamená i rozvoj jejích zaměstnanců. Dbejte o jejich zdraví, kondici, stravování, vzdělávání a aktivní odpočinek. Je to ta nejlepší investice.

Využijte výhodu flexibility Vaší firmy, osobního kontaktu a týmového ducha. Místo dlouhých dotazníků můžete za pár minut zjistit, co Vaši zaměstnanci preferují a jednoduše jim to nabídnout pomocí LemonPay.

Zvýšení čisté mzdy

Rychlá administrace

Online objednávky

Kombinace benefitů

Zvýšená motivace

Široká akceptace

Rychlá implementace

Zákaznická podpora

Zaměstnanecké benefity pro střední firmy nikdy nebyly dostupnější.

Poskytněte svým zaměstnancům kombinaci toho nejlepšího a nabídněte jim unikátní mix benefitů, které zlepší kvalitu jejich pracovního i osobního života. Pomůžeme Vám vytvořit unikátní kombinaci a nabídku benefitů, přesně na míru pro každého z Vašich zaměstnanců a kolegů.

Řešení pro malé firmy

Malé firmy často dokážou ty největší věci (stejně jako my). Jsme hrdým partnerem desítek malých a středních společností.

Naší hlavní výhodou je znalost prostředí malých firem, kompletní portfolio benefitů, schopnost nabídnout stejně kvalitní servis a služby i malé firmě. Malé firmy tak získávají skvělou hodnotu, nemusí řešit složitou integraci vícero dodavatelů, nevznikají jim vícenáklady a okamžitě můžou využívat špičkové technologie za dostupné ceny.

Zvýšení čisté mzdy

Rychlá administrace

Online objednávky

Kombinace benefitů

Zvýšená motivace

Široká akceptace

Rychlá implementace

Zákaznická podpora

U karet LemonPay nezáleží na tom, zda podnikáte ve dvojici nebo jestli máte jenom pár věrných zaměstnanců. Nemusíte měnit účetní ani mzdový systém, zavádět CRM nebo jiné systémy a nákladná automatizovaná řešení

Díky kompletnímu ekosystému LemonPay, poradenství, rychlé integraci a kompletní nabídce benefitů zvládneme spolu sestavit ideální benefitní, motivační a odměňovací systém tak, aby vyhověl právě vašim konkrétním potřebám.

Platforma LemonPay

Naše profesionální, funkcemi nabitá a plně přizpůsobitelná obchodní karetní platforma je Vám k dispozici.

Vysoce výkonné nástroje Vám umožní spravovat, sledovat, analyzovat a optimalizovat celou škálu firemních řešení.

Klíčové vlastnosti platformy LemonPay

Globální transakční řešení

Převádějte peníze po celém světě pomocí karet, aplikací nebo online služeb.

Široké pokrytí projektů

Různé měny, věrnostní body, elektronické poukázky a další technologie.

Levnější platby

Možnost výrazně ušetřit peníze a čas díky dostupnějším technologiím, moderním řešením a reálným směnným kurzům.

Bezhotovostní platby pro podniky a jednotlivce.

Jednoduché transakce pro firemní finance, mzdy, výdaje a řešení benefitů a výhod pro zaměstnance.

Pokročilé technologické funkce

Transakce v reálném čase

Dobíjení prostředků, akceptace transakcí, převody a nabíjení platebních karet, či jiných platebních nosičů v reálném čase.

Kompletní pokrytí platebních metod

Naše platforma umožňuje firmám kompletní servis pro akceptaci plateb v kamenných prodejnách, samoobslužných automatech i online platebních branách a v aplikacích.

Bezhotovostní platby

Jsme vybaveni a připraveni na přechod od transakcí v hotovosti k online převodům pomocí dedikovaných rozhraní, plastových, či virtuálních platebních karet. Vše rychle, bezpečně a za splnění všech právních předpisů a potřeb trhu.

Tvorba a správa akceptačních sítí

Schémata otevřených i omezených partnerských sítí s možností nastavit pravidla pro selektivní nebo dynamické možnosti transakcí.

Automatizace, digitalizace a umělá inteligence

Spojujeme automatizaci s umělou inteligencí, abychom vytvořili platformu, která šetří čas i energii a omezí manuální práci a zbytečnou agendu spojenou s uchováváním či vytvářením účtenek a dokumentů.

Firemní platební systémy

Naše platforma nabízí zpracované koncepty i možnost definovat nová řešení pro snadnou správu firemních financí. Je rovněž připravená na zavádění nových platebních metod, aby naplnila očekávání trhu a zákazníků. Výsledkem jsou řešení, která dělají z tradičních zdlouhavých manuálních procesů záležitost na pár kliknutí.

Automatizace, digitalizace a umělá inteligence

Spojujeme automatizaci s umělou inteligencí, abychom vytvořili platformu, která šetří čas i energii a omezí manuální práci a zbytečnou agendu spojenou s uchováváním či vytvářením účtenek a dokumentů.

Správa firemních výdajů

Distribuce, schvalování a vyúčtování firemních výdajů a karet jednoduše a ve Vaší režii. Dynamické funkce a rychlé metody pro správu širokého spektra firemních potřeb.

Věrnostní systémy a nástroje pro zvyšování spokojenosti zákazníků

Nástroje pro účinné posilování vztahů se zákazníky za použití fungujících a hodnotných věrnostních řešení.

Online onboarding a asistence

Self-onboarding, Self-checkout, App-checkout. Skuteční, digitální, virtuální a AI asistenti pro rychlé aktivační procesy.

Online verifikace a doklady

Digitální podpisy a účtenky v systémech, pokladnách i aplikacích. Integrace funkcí přes API, propojení pomocí pluginů a doplňků.

Bezpečnost a ochrana prostředků

Uvědomujeme si, že na našich kartách jsou prostředky klientů a vysoká míra zabezpečení je v dnešní době obzvláště důležitá. V LemonPay dbáme na to, abychom používali nejnovější verze softwaru, šifrované spojení a další způsoby zabezpečení platebních karet i transakcí. Vaše data i prostředky jsou u nás v bezpečí.
Kontaktní formulář

Zanechte nám na sebe kontakt a nejpozději do 1 dne se vám ozveme.