Jak funguje Lemonpay

Komplexní řešení pro stravování a benefity

Jednoduše, přehledně a s vědomím, že využíváte moderní technologie a obrovskou akceptační síť 80tisíců míst pro platby v kamenných prodejnách, online i v aplikacích.

mastercard karty

O kartách LemonPay

Jsme mnohem víc než benefitní karta, stravenka či nosič pro stravenkový paušál.

LemonPay nabízí firmám nové možnosti díky propojení vědomostí a poradenství s celou řadou špičkových technologií do jedné uživatelsky přívětivé a jednoduše administrovatelné platformy.

Příspěvky na stravu, jídlo, koncepty papírových i elektronických stravenek, stravenkový paušál, příspěvky na firemní jídelny, rozvozy jídel, či zajištění občerstvení. To vše jsou koncepty, které pokrývá LemonPay. Stačí si vybrat a poskytnout Vašim zaměstnancům nejvhodnější řešení v podobě uceleného programu zaměstnaneckých výhod.

LemonPay je specializovaná technologická služba pro firemní finance, která nabízí flexibilní řešení v rámci ekosystémů platebních karet a správy transakcí.

Na oddělených peněženkách na té samé kartě můžete pro své zaměstnance nakombinovat desítky dalších výhod, služeb a benefitů bez nutnosti mít samostatné karty a poukázky na jednotlivé výhody.

LemonPay se tak jednoduše stává Vaší kartou také pro fitness, wellness, sport, zábavu, kulturu, vzdělávání, knihy, časopisy, firemní kurzy, zdraví, krásu, nákupy v lékárnách a prodejnách výživových doplňků. Klidně do ní začleňte také podporované služby firemních dentistů, příspěvky na regeneraci, zdravotní procedury a masáže, diagnostická vyšetření a příspěvky na dovolenou a rekreaci.

Klíčové výhody LemonPay

Vše na jedné kartě

Naše karta si dokáže zapamatovat několik peněženek najednou. Díky tomu mohou mít zaměstnanci stravenkovou i benefitní kartu v jedné.

Útraty bez denního limitu na kartě

Zaměstnanci jednoduše nakupují za kolik potřebují. Počítáme i s velkými rodinnými nákupy. Jediným limitem je zůstatek prostředků.

Neomezená platnost prostředků

Prostředky na kartě po čase nepropadnou. Peníze zůstávají po celou dobu spolupráce připravené na kartách, dokud je Vaši zaměstnanci neutratí.

Chytrá karta funguje u všech obchodníků

Vaši zaměstnanci nemusí platit jen v úzké partnerské síti. LemonPay funguje všude kde je platební terminál a akceptace zahrnuje desítky tisíc míst po celé republice.

Snadná správa zaměstnaneckých benefitů

Jednoduchá správa pro hromadné či jednotlivé objednávání a dobíjení karet. Pomocí našeho portálu zvládnete kompletní správu stravenek a zaměstnaneckých benefitů na jednom místě.

Pokročilé technologie v ceně

Online rozhraní pro HR tým i držitele. Integrační můstky. Moderní bezkontaktní platební karty. Integrace pro platby v obchodech, online i v aplikacích. Reporty a výpisy pro kompletní přehled.
LemonPay poskytuje také kombinované služby:
 • Programy předplacených firemní benefitních karet
 • E-peněženky, virtuální karty a kombinované karty
 • Privátní značky a personifikované karetní programy
 • Firemní akceptační sítě a karetní programy

Představte si, jak by Vaše ideální benefitní karta mohla vypadat…

Zaměstnanci nakupují dle svých preferencí, zajdou si do své oblíbené kavárny, výdejního okénka, kamenného, či online obchodu s potravinami nebo využijí jakékoliv podporované služby a jednoduše zaplatí kartou LemonPay, která tam bude fungovat.

Vše rychle, bezpečně a s daňovým zvýhodněním pro zaměstnavatele i zaměstnance.

Tohle a mnohem víc je LemonPay.

Kde a jak používat LemonPay

Jednoduše používejte LemonPay pro kontaktní, bezkontaktní i online platby na všech platebních terminálech v celé republice či online. Zásadní je jenom typ obchodníka.

V praxi to znamená všechny správně označené restaurace, prodejny potravin, delikates, biopotravin či zeleniny, kavárny, pekárny, řeznictví, stánky s občerstvením, prodejny lahůdek, jídelny či výdejny a automaty na jídlo a nápoje bez rozdílu.

S benefitní kartou LemonPay pohodlně, rychle a bez problémů zaplatíte na více než 80.000 místech v celé ČR a naše síť neustále roste. Akceptační místa jsou ve více než 6000 městech a v tisících dalších lokalit.
zaměstnanecké odměny
01
Aktivujte kartu dle návodu v uvítacím dopise
02
Aktivujte platební čip první platbou s vložením do terminálu
03
Poté používejte kartu na všechny druhy plateb za benefity

Karta LemonPay nabízí automatickou funkci pro okamžité rozpoznání platby a prostředky strhne ze správné peněženky, případně sama zamítne prodejny alkoholu, bary a jiné provozovny v rozporu s platnou legislativou pro čerpání benefitů.

Kartou LemonPay lze platit bezkontaktně, kontaktně i při platbách na internetu za použití zabezpečení 3D-secure.

Po jednoduché aktivaci můžete využívat síť tisíců provozovatelů v rámci uvedených kategorií produktů a služeb.

Příspěvky na jídlo / Stravenky / Stravenkový paušál / Strava a občerstvení zaměstnanců / Firemní stravování

Supermarkety, hypermarkety, prodejny potravin, večerky, prodejny delikates, prodejny bio potravin, veganské prodejny, prodejny ovoce a zeleniny, řeznictví a prodejny uzenin. Trhy, prodejny sýrů a mléčných výrobků, ořechů a cukrovinek, prodejny chlazených a mražených potravin, pekárny a obchody se speciální výživou a potravinami.

Restaurace, snack bary, závodní kantýny, bistra, salátové bary, stánky s rychlým občerstvením, pizzerie, bageterie, salaterie, jídelny, veganské restaurace, pojízdné stánky s jídlem.

Online rozvoz potravin, online prodej masa a sýrů, online prodej biopotravin, ovoce a zeleniny v bedýnkách, online prodej nealkoholických nápojů a čerstvých ovocných šťáv, online prodej ryb a mořských plodů, online prodej superpotravin a výživových doplňků.
Online objednávky hotových jídel, fresh juiců, salátů, pečiva. Rozvozové služby a výdejní okénka a doručovací služby pro restaurace všeho druhu. Online platby za jídlo a občerstvení v aplikacích a platebních branách.
Samoobslužné automaty na jídlo, výdejní automaty na hotová jídla a potraviny. Automaty na občerstvení a nápoje. Volně stojící automaty na prodej mléka a mléčných výrobků. Firemní automaty pro hotová jídla. Výdejní automaty pro vyzvednutí online objednávek potravin a platby za rozvozové služby potravin.

Lékárny a zdraví zaměstnanců / Vitamíny a výživové doplňky / Programy na podporu imunity / Doplňky stravy

Lékárny a jejich sortiment volně dostupných přípravků pro zdraví. Vitamíny, minerální látky, superpotraviny, výživové doplňky, probiotika, prebiotika a přírodní doplňky stravy. Přípravky na posílení imunity, mineralizace organismu, doplnění vlákniny či jiných zdraví prospěšných látek.

Optiky, optické zboží a brýle. Ortopedické potřeby. Dentální a zdravotnické potřeby.

Objednávky a platby v kamenných prodejnách lékáren, platby v online službách, e-shopech a donáškových službách.

Dovolená / Rekreace zaměstnanců / Fondy pro regeneraci / Ozdravné pobyty

Všechny v ČR registrované cestovní kanceláře a agentury a jejich nabídky rekreačních a regeneračních pobytů. Ozdravné a léčebné kúry v lázních a rekreačních střediscích.

Rekonvalescence a relaxační pobyty v specializovaných resortech. Firemní či individuální rekreační pobyty. Rekreační služby. Zoologické zahrady. Rekreační tábory.

Vzdělávání / Firemní kurzy / Programy pro rekvalifikaci / Odborné firemní programy / Online a E-learning

Pokrytí jednotlivých úhrad či ucelených konceptů pro vzdělávání zaměstnanců, zvyšování jejich kvalifikace či dalších dovedností. Platby za školení, odborné či všeobecné kurzy. Školení pro obsluhu a používání programů a technického vybavení. Kurzy první pomoci, odborné asistence a kurzy pro zvládání rizikových situací. Kurzy a školení pro projektové a procesní týmy.

Školení pro zavádění interních směrnic, dress kódů, firemních kodexů a obchodních postupů. Online školení, kurzy a e-learningové služby. Školy a vzdělávací služby. Školy nabízející denní či dálkové studium.

Odborná literatura / Rozvojová literatura / Odborné časopisy / Specializované publikace

Odborná a technická literatura, učebnice. Odborné studie a publikace. Technické knihy a studijní literatura. Odborné časopisy, skripta a tematické učebnice. Specifická literatura pro obory lékařství, techniky a informatiky, strojírenství a další obory.

Fitness / Sportovní střediska / Sportovní kluby
Tréninková centra

Fitness centra, sportovní centra, kluby a jejich nabídka tréninkových služeb, studiových lekcí, osobních tréninků a vstupů do sportovních areálů.

Plavecké bazény, sportoviště, atletické dráhy, golfové kluby, specializované sportovní areály, rehabilitační centra, atletická a tréninková centra. Veřejná i soukromá sportoviště. Bowlingové dráhy.

Regenerace / Wellness / Péče o zdraví / Diagnostická vyšetření

Regenerativní a zdravotní masáže. Fyzioterapie a rehabilitační cvičení. Preventivní a léčební procedury. Diagnostická a preventivní vyšetření včetně testů na Covid-19. Stomatologické služby. Pediatrická vyšetření. Ortodontisté a zubaři. Pohotovostní a chiropraktické služby. Oftalmologové, optometristé a další lékařské služby.

Kulturní události / Kultura / Sportovní události / Muzea a divadla

Lístky a vstupenky na kulturní expozice, muzea a sportovní události. Vstupenky na odborná školení, vystoupení, sympozia, workshopy a přednášky.

Vstupenky pro návštěvu galerií, historických objektů a architektonických památek. Kina, audiovizuální centra a multimediální prezentace.

Řešení pro velké firmy

Přínos LemonPay pro velké firmy a jejich pracovní týmy

Několik poboček, velký tým, různé profese, rozdílné preference při motivaci, důraz na jednoduchou správu a úsporu času, peněz i energie?

Kompletní nabídka benefitů

Stravenkový paušál

Stravenky

Dovolená

vzdělávání s LemonPay

Vzdělávání

Volnočasové benefity

Jedna karta na vše

Jednoduchá administrace

Navýšení platu

Neomezená platnost prostředků

Stravenky, stravenkový paušál, motivační složky, volnočasové benefity a další možnosti na jedné kartě. Jednoduše nastavte, jestli jeden, nebo všechny benefity. Časem můžete měnit, přidávat a upravovat na pár kliknutí.

LemonPay přináší zásadní řešení, jak zvýšit čistý příjem, motivaci a spokojenost vašich zaměstnanců a také omezit výdaje, čas a energii na odměňování zaměstnanců.

Řešení pro střední a rodinné firmy

Rozvoj firmy znamená i rozvoj jejích zaměstnanců. Dbejte o jejich zdraví, kondici, stravování, vzdělávání a aktivní odpočinek. Je to ta nejlepší investice.

Využijte výhodu flexibility Vaší firmy, osobního kontaktu a týmového ducha. Místo dlouhých dotazníků můžete za pár minut zjistit, co Vaši zaměstnanci preferují a jednoduše jim to nabídnout pomocí LemonPay.

Zvýšení čisté mzdy

Rychlá administrace

Online objednávky

Kombinace benefitů

Zvýšená motivace

Široká akceptace

Rychlá implementace

Zákaznická podpora

Zaměstnanecké benefity pro střední firmy nikdy nebyly dostupnější.

Poskytněte svým zaměstnancům kombinaci toho nejlepšího a nabídněte jim unikátní mix benefitů, které zlepší kvalitu jejich pracovního i osobního života. Pomůžeme Vám vytvořit unikátní kombinaci a nabídku benefitů, přesně na míru pro každého z Vašich zaměstnanců a kolegů.

Řešení pro malé firmy

Malé firmy často dokážou ty největší věci (stejně jako my). Jsme hrdým partnerem desítek malých a středních společností.

Naší hlavní výhodou je znalost prostředí malých firem, kompletní portfolio benefitů, schopnost nabídnout stejně kvalitní servis a služby i malé firmě. Malé firmy tak získávají skvělou hodnotu, nemusí řešit složitou integraci vícero dodavatelů, nevznikají jim vícenáklady a okamžitě můžou využívat špičkové technologie za dostupné ceny.

Zvýšení čisté mzdy

Rychlá administrace

Online objednávky

Kombinace benefitů

Zvýšená motivace

Široká akceptace

Rychlá implementace

Zákaznická podpora

U karet LemonPay nezáleží na tom, zda podnikáte ve dvojici nebo jestli máte jenom pár věrných zaměstnanců. Nemusíte měnit účetní ani mzdový systém, zavádět CRM nebo jiné systémy a nákladná automatizovaná řešení

Díky kompletnímu ekosystému LemonPay, poradenství, rychlé integraci a kompletní nabídce benefitů zvládneme spolu sestavit ideální benefitní, motivační a odměňovací systém tak, aby vyhověl právě vašim konkrétním potřebám.

Platforma LemonPay

Naše profesionální, funkcemi nabitá a plně přizpůsobitelná obchodní karetní platforma je Vám k dispozici.

Vysoce výkonné nástroje Vám umožní spravovat, sledovat, analyzovat a optimalizovat celou škálu firemních řešení.

Klíčové vlastnosti platformy LemonPay

Globální transakční řešení

Převádějte peníze po celém světě pomocí karet, aplikací nebo online služeb.

Široké pokrytí projektů

Různé měny, věrnostní body, elektronické poukázky a další technologie.

Levnější platby

Možnost výrazně ušetřit peníze a čas díky dostupnějším technologiím, moderním řešením a reálným směnným kurzům.

Bezhotovostní platby pro podniky a jednotlivce.

Jednoduché transakce pro firemní finance, mzdy, výdaje a řešení benefitů a výhod pro zaměstnance.

Pokročilé technologické funkce

Transakce v reálném čase

Dobíjení prostředků, akceptace transakcí, převody a nabíjení platebních karet, či jiných platebních nosičů v reálném čase.

Kompletní pokrytí platebních metod

Naše platforma umožňuje firmám kompletní servis pro akceptaci plateb v kamenných prodejnách, samoobslužných automatech i online platebních branách a v aplikacích.

Bezhotovostní platby

Jsme vybaveni a připraveni na přechod od transakcí v hotovosti k online převodům pomocí dedikovaných rozhraní, plastových, či virtuálních platebních karet. Vše rychle, bezpečně a za splnění všech právních předpisů a potřeb trhu.

Tvorba a správa akceptačních sítí

Schémata otevřených i omezených partnerských sítí s možností nastavit pravidla pro selektivní nebo dynamické možnosti transakcí.

Automatizace, digitalizace a umělá inteligence

Spojujeme automatizaci s umělou inteligencí, abychom vytvořili platformu, která šetří čas i energii a omezí manuální práci a zbytečnou agendu spojenou s uchováváním či vytvářením účtenek a dokumentů.

Online verifikace a doklady

Digitální podpisy a účtenky v systémech, pokladnách i aplikacích. Integrace funkcí přes API, propojení pomocí pluginů a doplňků.

Firemní platební systémy

Naše platforma nabízí zpracované koncepty i možnost definovat nová řešení pro snadnou správu firemních financí. Je rovněž připravená na zavádění nových platebních metod, aby naplnila očekávání trhu a zákazníků. Výsledkem jsou řešení, která dělají z tradičních zdlouhavých manuálních procesů záležitost na pár kliknutí.

Správa firemních výdajů

Distribuce, schvalování a vyúčtování firemních výdajů a karet jednoduše a ve Vaší režii. Dynamické funkce a rychlé metody pro správu širokého spektra firemních potřeb.

Automatizace, digitalizace a umělá inteligence

Spojujeme automatizaci s umělou inteligencí, abychom vytvořili platformu, která šetří čas i energii a omezí manuální práci a zbytečnou agendu spojenou s uchováváním či vytvářením účtenek a dokumentů.

Věrnostní systémy a nástroje pro zvyšování spokojenosti zákazníků

Nástroje pro účinné posilování vztahů se zákazníky za použití fungujících a hodnotných věrnostních řešení.

Online onboarding a asistence

Self-onboarding, Self-checkout, App-checkout. Skuteční, digitální, virtuální a AI asistenti pro rychlé aktivační procesy.

Bezpečnost a ochrana prostředků

Uvědomujeme si, že na našich kartách jsou prostředky klientů a vysoká míra zabezpečení je v dnešní době obzvláště důležitá. V LemonPay dbáme na to, abychom používali nejnovější verze softwaru, šifrované spojení a další způsoby zabezpečení platebních karet i transakcí. Vaše data i prostředky jsou u nás v bezpečí.
Kontaktní formulář

Zanechte nám na sebe kontakt a nejpozději do 1 dne se vám ozveme.

Dopřejte svému týmu Lemonpay

21 Karet v jedné a k tomu kompletní rozhraní pro vyšší komfort zaměstnanců i spokojenost firem.
Poslední benefitní karta, kterou budou Vaši zaměstnanci potřebovat.
Vypadá jako ostatní karty, funguje jako karta, ale je to mnohem víc, než jen karta!

Zdraví a lékárny

Wellness a regenerace

Diagnostické vyšetření

Covid testy

A mnoho dalšího

Mastercard

Poznejte LemonPay 21 karet v 1

Všechny zaměstnanecké benefity a mnohem víc na jedné kartě. Šetřete čas, peníze i energii.

LemonPay je česká stravenková a benefitní bezkontaktní platební karta Mastercard s bankovní technologií, která umožňuje platby v kamenných obchodech, aplikacích i online. Přináší nové možnosti, jak zvýšit motivaci, čistý příjem a spokojenost zaměstnanců. Vše s jednoduchou správou pro zaměstnavatele.

Stravenky
Benefity
Cafeteria
Firemní karty
Stravenkový paušál
Odměňovací systémy
Platební systémy
Motivační systémy

Nejtenčích dvacet jedna karet na světě

0
akceptačních míst
0 +
Skupin benefitů
0
měst v ČR
0 tis
Akceptačních míst
0 mil
Transakcí ročně

Představení Akceptační sítě LemonPay

Zapomeňte na zbytečné problémy s hledáním nálepek na dveřích a lokalizátorů pro platbu stravenkou.

LemonPay přináší nejširší akceptační síť v České republice a představuje dokonalé spojení mezi fyzickými obchody a online světem. Která restaurace, obchod s potravinami, online rozvoz jídel, fitness či sportoviště? Všechny, které přijímají platební karty.

Mapa Lemonpay

S LemonPay pohodlně, rychle a bezpečně zaplatíte na více než 80.000 místech v celé ČR a naše síť neustále roste.

Platí pro kontaktní i bezkontaktní platby ve všech řádně označených kamenných prodejnách, stáncích s občerstvením i pro online rozvoz jídla, potravin a nákupy v e-shopech a aplikacích.

VŠECHNY PODPOROVANÉ ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY NA JEDNÉ KARTĚ

LemonPay můžete využít pro všechny skupiny zaměstnaneckých benefitů

Jídlo a stravování

Wellness a Regenerace

Stravenkový paušál

Diagnostické vyšetření

Platby v jídelnách

Covid testy

Zdraví a lékárny

Sport a fitness

Sportovní události

Knihy a časopisy

Dovolená a rekreace

Kultura

Vzdělávání

Péče o dítě

Odborné kurzy

Lemonpay komplexní řešení
Lemonpay Karta přináší jednoduchost

Představení hlavních výhod karet LemonPay

LemonPay je úspěšný český projekt, který reprezentuje nejmodernější řešení na trhu platebních karet a setkává se s pozitivní odezvou klientů.

Každá funkce má jasný cíl - vytvořit hodnotný produkt. Děláme vše pro to, aby to byla poslední a jediná karta, kterou budou vaši zaměstnanci potřebovat

Vše na jedné kartě

Naše karta si dokáže pamatovat několik peněženek najednou. Díky tomu mohou mít zaměstnanci stravenkovou i benefitní kartu v jedné.

Bez denního limitu na kartě

Zaměstnanci jednoduše nakupují za kolik potřebují. Počítáme i s velkými rodinnými nákupy. Jediným limitem je zůstatek prostředků.

Neomezená platnost prostředků

Prostředky na kartě po čase nevyprší. Dokud je Vaši zaměstnanci neutratí, prostředky zůstanou po celou dobu spolupráce připravené.

Podpora Apple Pay a Google Pay

Tento rok připravujeme možnost přidat kartu LemonPay do zařízení s Android nebo iOS a umožnit tak placení chytrým telefonem.

Cashback u našich partnerů

U vybraných partnerů dostanou Vaši zaměstnanci procenta z nákupu zpět do elektronické peněženky.

Chytrá karta funguje u všech obchodníků

Vaši zaměstnanci nemusí platit jen v úzké partnerské síti. LemonPay funguje všude kde je platební terminál.

Porovnání karet LemonPay s konkurencí

Děláme stravenky a zaměstnanecké benefity jinak. Nebojíme se srovnání s konkurencí

Co vše získáte s LemonPay?

LemonPay

 • Kartou lze platit u všech obchodníků s platebním terminálem a na online platebních branách
 • Zaměstnanec může denně využít kolik prostředků potřebuje. Bez limitu.
 • Jedna karta slouží jako stravenková karta i jako karta pro všechny benefity.
 • Prostředky na elektronických peněženkách nemají datum expirace.
 • Zaměstnanec dostane zpět procenta za nákupy u vybraných partnerů. (připravujeme pro rok 2021)

Jiná řešení

 • Kartou lze platit pouze u obchodníků z partnerské sítě poskytovatele.
 • Zaměstnanec může na stravenky denně využít jen určité prostředky. Většinou 500 Kč.
 • Na každý druh benefitu / peněženku je většinou potřeba jiná karta.
 • Prostředky na elektronických peněženkách po čase expirují a zmizí.
 • Zaměstnavatel platí procenta z nabití prostředků na karty.
 • Čím víc zaměstnavatel odměňuje, tím víc platí za karty

Podpora pro karty LemonPay

Vždy po Vašem boku

Specializovaný systém podpory pro karty LemonPay představují celé týmy odborníků, kteří jsou Vám plně k dispozici.

Zákaznická podpora

Podpora pro HR

Obchodní poradenství

Podpora pro problémy s akceptací

Technická podpora

Představení ekosystému LemonPay

Ovládejte s úsporou času a energie celý proces na pár kliknutí díky kompletnímu ekosystému technologií.

Systém předpřipravených integrací pro účetní a mzdové programy

Jednotný Administrační portál pro všechny karty ze skupiny LemonCards

Všestranné platební karty a systém pro okamžité transakce

Systém pro podporu, implementaci karet a rozšiřování akceptační sítě

Systém předpřipravených integrací pro účetní a mzdové programy

LemonPay si jednoduše zařídíte online. Benefitní systém, a karty lze objednat a nabít ihned po vytvoření firemní registrace.
Objednané karty dorazí během pár dnů a zaměstnanci si pak karty jednoduše aktivují, na nic nečekají a hned můžou využívat kompletní síť pro uplatnění benefitů.

Co je součástí poradneství?

LemonPay přináší celou řadu výhod pro firmy a jejich zaměstnance

Vyhodnocení přínosu LemonPay pro Vaši společnost

Výběr vhodné skladby benefitů

Implementační poradenství

Propojení exportu z mzdových systémů LemonConnect

Asistence s objednáním a nabíjením karet

Školení administrátorů

Systém podpory LemonSupport

Daňové a účetní poradenství

Představení platformy LemonPay

Poznejte přínos platformy LemonPay pro vaši firmu

LemonPay nabízí firmám nové možnosti díky propojení vědomostí a poradenství s celou řadou špičkových technologií do jedné uživatelsky přívětivé a jednoduše administrovatelné platformy.

LemonPay je pokročilá a flexibilní platební platforma pro stravenky, stravenkový paušál, motivační a odměňovací systémy, všechny volnočasové benefity, vzdělávání, zdraví a další služby s možností obsáhnout vše na jedné tenoučké platební kartě.

Jenom stravenky nebo všechny benefity?
Jedna jídelna nebo všechny restaurace v celé ČR?
Home-office a online platby za všechny benefity a jídlo?

Partnerské sítě

Firemní řešení

Akceptační sítě

Integrační Technologiev

Know-how

Poradenství

Podpora

firemní podpora

Možnost úprav partnerské sítě, jednoduché volby mezi jedním nebo vícero benefity spolu s plnou kontrolou nad všemi funkcemi transformují vaše podnikání na pokročilé standardy s dlouhodobým přínosem pro Vás i Vaše zaměstnance.

Jako klient LemonPay máte na všech úrovních přístup k mnoha řešením a technologickým nástrojům, které najdete ve své online samoobsluze, aplikacích nebo softwaru pro správu karet LemonTree.

Platforma LemonPay nabízí správu různých typů karet s velkou úsporou času, energie a prostředků, abyste se mohli soustředit na Vaše hlavní poslání, práci a dosahování Vašich cílů.

Jak funguje objednávka

Vše na pár kliknutí.

Usilujeme o zjednodušení tradičních karetních služeb pro firmy. Nahradili jsme zastaralé postupy v odvětví stravenek a benefitů podporou technologie integrované do provozních procesů, díky čemuž je naše služba cenově dostupná a jednoduchá.

Pouhými několika kliknutími lze zřídit účet, objednat, dobít a aktivovat karty.

Vyplňte formulář

Zvolte způsob založení registrace

Výběr benefitů a podpis smlouvy

Založení firemního účtu

LemonPay poradenství a školení

Objednání a doručení karet

Aktivace a používání karet

Náš příběh a hodnoty

LemonPay představuje odhodlání přinést na trh kvalitní, transparentní, uživatelsky příjemný a hodnotný produkt. Denně pracujeme na tom, abychom drželi krok s dobou a získávali si oblibu široké veřejnosti díky tomu, že měníme způsob, jakým lidé vnímají a používají benefitní karty.

Klienti všech velikostí, od té nejmenší až po globální korporace, jsou pro nás na prvním místě a všechno naše úsilí směřujeme k jejich spokojenosti s rychlou, bezpečnou a kvalitní službou.

Jak rostl LemonPay

Příběh růstu od malé rostlinky až po silný strom.

2019
Začátek vývoje LemonPay
2019 Q2
Vývoj www stránek a online samoobsluhy.
2019 Q4
Registrace a testování první karty LemonPay.
2020 Q1
Spuštění ekosystému aplikací pro LemonPay.
2020 Q2
Testování prvních 2000 karet LemonPay. Rosteme.
2020 Q3
Prvních 50 společností využívá naše karty. Děkujeme.

Napsali o nás

Vytváříme karetní programy a aplikace, které našim zákazníkům umožňují jednoduchý přístup k žádaným službám. Jsme opravdu rádi, že naše značka vzbuzuje přirozený zájem.

Děkujeme všem klientům i lidem z mediální sféry za sdílení novinek o našich službách.
Níže naleznete základní přehled článků o LemonPay.

Naši partneři

Spolupráce je klíčem k úspěchu.

LemonPay nabízí firmám nové možnosti díky propojení vědomostí a poradenství s celou řadou špičkových technologií do jedné uživatelsky přívětivé a jednoduše administrovatelné platformy.

lemonpay a zdraví

Velice si vážíme spolupráce s každým z našich partnerů, mezi něž patří malé společnosti, velké mezinárodní firmy a asociace a také řada renomovaných organizací.

Se všemi partnery nás spojuje společný zájem o férové podnikání, rozvoj a inovace.

Níže si můžete prohlédnout s jakými společnostmi sdílíme stejné zájmy a spolupráci.