Zaměstnanecké benefity a elektronické stravenky. Unikátní řešení a karty.

Zaměstnanecké benefity a elektronické stravenky – unikátní karta bez omezení, limitů a provizí.

Zaměstnanecké benefity jednoduše, přehledně a s vědomím, že využíváte moderní technologie a obrovskou akceptační síť 80tisíců míst pro platby v kamenných prodejnách, online i v aplikacích.

Zaměstnanecké benefity, elektronické stravenky a další možnosti pro motivaci a odměňování zaměstnanců

Komplexní řešení pro stravování a zaměstnanecké benefity

Usnadnili jsme a zjednodušili správu elektronických stravenek a zaměstnaneckých benefitů, takže máte víc času na to, na čem opravdu záleží…na život, lidi a kvalitní práci. Vyberte si ze široké nabídky možností a kombinací ideální způsob, jak odměňovat a motivovat zaměstnance pomocí LemonPay. Vybírejte jednotlivé zaměstnanecké benefity, příspěvek na elektronické stravenky, dovolenou a další benefity.

Jednoduchá administrace

Vše na jedné kartě

Efektivní odměňování

Široká akceptace

Jednoduchá administrace

Vše na jedné kartě

Efektivní odměňování

Široká akceptace

Rychlé a bezpečné platby

Jednoduše, přehledně a s vědomím, že využíváte moderní technologie a obrovskou akceptační síť 80 tisíců míst pro platby v kamenných prodejnách, online i v aplikacích. Zaměstnanecké benefity a elektronické stravenky nikdy nebyli jednodušší. Benefitní karta LemonPay je ideálním řešením pro zaměstnanecké benefity.

Vyberte jednotný koncept nebo individuální nastavení pro stravenky, různé volnočasové benefity a dovolenou tak, aby byly opravdovým benefitem pro firmu i zaměstnance.
Objednejte si karty za pár minut. Přidejte a upravujte informace o benefitech v reálném čase, dobijte hromadně či jednotlivě karty a ušetřete si hromadu času a energie.

LemonPay nabízí intuitivní administrátorské prostředí s nástroji a pomůckami pro zjednodušení práce a úsporu nákladů spojenou s odměňováním zaměstnanců.

Elektronické stravenky

Wellness a Regenerace

Stravenkový paušál

Diagnostické vyšetření

Platby v jídelnách

Covid testy

Zdraví a lékárny

Sport a fitness

Sportovní události

Knihy a časopisy

Dovolená a rekreace

Kultura

vzdělávání s LemonPay

Vzdělávání

školkovné LemonPay

Péče o dítě

Odborné kurzy

Benefitní karta LemonPay přináší celou řadu výhod pro firmy a jejich zaměstnance

Vše na jedné kartě

Naše karta si dokáže pamatovat několik peněženek najednou. Díky tomu mohou mít zaměstnanci elektronické stravenky a zaměstnanecké benefity na jedné kartě.

Bez denního limitu na kartě

Zaměstnanci jednoduše nakupují za kolik potřebují. Počítáme i s velkými rodinnými nákupy. Jediným limitem je zůstatek prostředků.

Neomezená platnost prostředků

Prostředky na kartě po čase nevyprší. Dokud je Vaši zaměstnanci neutratí, prostředky zůstanou po celou dobu spolupráce připravené.

Podpora Apple Pay a Google Pay

Tento rok připravujeme možnost přidat kartu LemonPay do zařízení s Android nebo iOS a umožnit tak placení chytrým telefonem.

Cashback u našich partnerů

U vybraných partnerů dostanou Vaši zaměstnanci procenta z nákupu zpět do elektronické peněženky.

Chytrá karta funguje u všech obchodníků

Vaši zaměstnanci nemusí platit jen v úzké partnerské síti. LemonPay funguje všude kde je platební terminál a je to v souladu s legislativou.

Sjednocení zaměstnaneckých benefitů

Děláme elektronické stravenky a zaměstnanecké benefity jinak. Nebojíme se srovnání s konkurencí

Různé náplně práce a smlouvy, jiné nároky na odměňování, komplexní vertikální i horizontální struktura zaměstnanců. Rozdílné nároky na výběrová řízení a obtížnost procesů při hledání a náboru klíčových profesí. Odlišné struktury odměn, mezd, projektových bonusů a nenárokových složek. Nastavit odměňování a zaměstnanecké benefity tak ať vyhovují všem může být složité.

To vše v kombinaci s individuálními a proměnlivými preferencemi zaměstnanců i zaměstnavatelů ohledně složení a typu benefitů dělá ze správy motivačních a odměňovacích systémů velice pracnou a nákladnou agendu. LemonPay za Vás vše sjednotí a vyřeší za Vás spoustu problémů. Komplexní platforma pro elektronické stravenky, zaměstnanecké benefity, dovolenou a další výhody je nenáročná na administraci benefitů i na používání.

Komplexní platforma

Zaměňte papírové stravenky, poukázky, jednotlivé karty, poukazy na dovolenou, výplaty bonusů a příspěvků na benefity za jeden komplexní systém LemonPay. Zbavíte se agendy hotovostních operací, účtenek, objednávání poukázek a stravenek a zajišťování i úhrad různých karet pro sport, fitness a další.

Individualizace a flexibilita

Sjednocení systému odměn, nebo různé koncepty s možnými úpravami v čase a jednoduché rozdělení příspěvku na stravu, všechny benefity a dovolenou a jejich kombinace. Vše s možností úprav a změn v intuitivním rozhraní napojeném na Váš mzdový systém.

Optimalizace mzdových nákladů

Vybírejte z kompletní nabídky daňově zvýhodněných benefitů a příspěvků. LemonPay zastřešuje širokou nabídku benefitů a příspěvků na stravenky, čímž zvyšuje čistou mzdu a představuje efektivní nástroj pro optimalizaci nákladů spojených s odměňováním.

Šetřete energii, čas a prostředky na důležitější věci

V aktuální době agenda oddělení lidských zdrojů neustále narůstá a musí flexibilně reagovat na měnící se podmínky pracovního trhu. Zvyšující se objem práce představuje velké náklady a neefektivně alokuje čas celého oddělení do administrativy a manuálních úkonů.

Karetní systém pro zaměstnanecké benefity LemonPay Vám umožní:

Otevřenou nabídku všech zaměstnaneckých benefitů

Připravte si koncept odměn nebo nechte zaměstnance zvolit si benefity dle jejich preferencí. Může to být jenom elektronická stravenka, nebo všechny zaměstnanecké benefity najednou.

Odměňovat klíčové zaměstnance

Každá firma stojí a padá na klíčových zaměstnancích. Nabídněte jim širokou nabídku nadstandardních benefitů a na jedné kartě.

Administrovat mimořádné odměny

Bonusy, projektové prémie či odměny za dosažené výsledky či odpracovanou dobu ve firmě se stanou jednoduchou a oblíbenou událostí. Zaměstnavatel jenom spravuje karty a zaměstnanec má přehled o všech zůstatcích na kartě LemonPay.

Zaměstnanecké benefity, Motivace a odměňování

Odměňování nikdy nebylo jednodušší. S možnostmi platformy LemonPay hravě vyřešíte motivaci a odměny zaměstnanců, obchodních partnerů a distribučních sítí.

Potřebujete motivovat zaměstnance, distribuovat čtvrtletní nebo roční prémie, třináctý plat, projektové bonusy, odměny za dosažené výsledky, splnění plánu, KPI nebo mít hodnotné odměny pro výročí ve firmě, narozeniny či jinou událost?

Zapomeňte na jednorázové šeky, papírové poukazy s omezenou akceptací, karty a jednoúčelové dárkové poukázky na služby, o kterých nevíte, zda-li budou tím opravdovým dárkem.

LemonPay přináší možnosti jak odměňovat jednoduše a hodnotně. Obdarovaný má možnost širokého uplatnění a bezproblémového čerpání. Pro distribuci odměn přes LemonPay také platí daňová uznatelnost, která navyšuje hodnotu odměny.

Jednoduše využívejte:

Jeden účet pro administraci a objednávání

Jednu aplikaci pro správu a sledování výdajů

Rozsáhlou akceptační síť

Různé karty dle typu odměn

Pro pravidelné odměny zaměstnancům je tady LemonPay

Darujte to nejlepší.

Zdraví, krásu, vitamíny, kulturu, knihy, gastronomické či sportovní zážitky, nebo dovolenou, oddech a regeneraci.

Využijte možnosti zvýhodněného odměňování přes karty LemonPay. Jednoduše využijte některou z peněženek a nasměrujte odměny a bonusy ve zvýhodněném režimu do benefitní karty LemonPay.

LemonPay je výhodná metoda odměňování pro firmy a jejich zaměstnance.

Pro jednorázové a nepravidelné odměny je tady LemonGift

Motivujte jednoduše.

Volitelné, či přesně určené odměny pro obchodní a distribuční sítě, spolupracovníky, kolegy, brigádníky či obchodní partnery a jejich týmy.

Využijte obrovskou síť milionů akceptačních míst karty LemonGift a nechte obdarované, ať si svůj dárek vyberou kdekoliv.

Karty LemonGift jsou ideální metodou pro jednorázové či opakované odměny různého druhu.

Elektronické stravenky i Stravenkový paušál

Benefitní platforma je mnohem víc než jenom stravenková karta.

LemonPay, zaměstnavatelé a restaurace stravenkový paušál vítají, naopak zástupcům zastaralých stravenkových firem nebo odborářům vadí. Benefitní platforma LemonPay dokáže uchopit všechny zaměstnanecké benefity včetně stravenkového paušálu.

Dopřejte svým zaměstnancům svobodu dostávat místo kuponů přímo peníze na platební kartě s bankovní technologií.

LemonPay Vám umožní jednoduchou distribuci stravenkového paušálu, dohlédne na účelovost použití a bude pro Vás hlídat zákonné limity a garance.

Systém karet LemonPay je chytře nastaven tak, aby účelově hlídal prostředky. Při platbě strhne prostředky vždy ze správné peněženky, nebo platbu odmítne, pokud se nejedná o zaměstnanecký benefit.

Zaměstnanec tak bude mít k dispozici ideální nástroj pro platby za jídlo, potraviny, nápoje a občerstvení, které může čerpat všude tam, kde akceptují platební karty.

Stravenkový paušál

Stravenky

Příspěvek na stravování

Firemní jídelny

Příspěvek na občerstvení

Home Office

Platforma LemonPay je ideálním nástrojem pro odměňování. Bez ohledu na koncept odměny v podobě stravenek, stravenkového paušálu, zaměstnaneckých benefitů, příspěvků a odměn zaměstnancům. Vše zvládne, zjednoduší a hlídá automaticky.

Stravenky

Stravenky jsou dlouhodobě nejžádanějším a nejvýhodnějším benefitem, který využívá více než milion zaměstnanců, za kterými stojí tisíce firem.

LemonPay výrazně vylepšuje tradiční koncept stravenek a modernizuje jeho zastaralou podobu tak, aby odpovídal aktuálním požadavkům firem

 • Karty LemonPay jsou akceptovány obrovskou sítí restaurací, prodejen potravin a rozvozových služeb a jsou hodnotným benefitem bez nepříjemných omezení tradičních stravenkových firem.

 • LemonPay je fyzický produkt a hmatatelná platební karta. Benefit stravenek ani částka příspěvku nesplyne se mzdou a bude použita účelově.

 • LemonPay e-stravenky podporují zdraví zaměstnanců a podporují koncept správného a zdravého stravování.

 • Kromě stravenek umožňuje platforma LemonPay využít jednu kartu na desítky dalších druhů benefitů, odměn a příspěvků na fitness, sport a jiné bonusy, které jindy potřebují samostatný nosič, administraci a objednávání.

 • Při platbě LemonPay kartou zaměstnance neomezují nízké limity, expirace prostředků a omezení dle akceptační nálepky na dveřích.

 • Příspěvky na různé benefity, odměny, stravenky, dovolenou, vzdělávání a jiné bonusy přes LemonPay zatraktivňují nabídku práce, zjednodušují nábor zaměstnanců a dlouhodobě zvyšují a udržují jejich motivaci.

 • LemonPay nabízí možnost příspěvku na stravenky s možností online objednávek jídel, potravin, knih a kurzů, které jsou vhodné při home-office konceptech a práce i domova, či z dočasného pracoviště.

 • Administrativa spojená s motivačními systémy a benefity přes LemonPay je jednoduchá a v celkovém pojetí efektivnější než kombinace různých motivačních systémů a stravenkového paušálu.

 • Produkt LemonPay je určen i pro ty nejmenší firmy s několika zaměstnanci, kteří mohou mít moderní službu a vyšší odměny díky navýšení čisté mzdy přes koncept stravenek a benefitů.

Stravenkový paušál

Stravenkový paušál přináší nový koncept doplnění existujících příspěvků a stravenek pro širší spektrum firem a uživatelů. Od ledna mohou zaměstnavatelé poskytovat svým zaměstnancům místo stravenek peníze.

 • Stravenkový paušál přes karty LemonPay umožní malým a středním firmám nastavit příspěvky na jídlo pomocí moderního nástroje

 • Pro koncept stravenkového paušálu přes karty LemonPay můžete také využívat kompletní síť restaurací, prodejen potravin, online a rozvozových služeb jídel, potravin a nápojů.

 • LemonPay je ideální nástroj pro jasné oddělení příspěvku na stravu od mzdy, získání všech výhod a jednodušší administraci stravenkového paušálu, jeho vyplácení a uplatnění prostředků.

 • LemonPay umožní kombinaci stravenkového paušálu a stravenek pro rozdílné úvazky na DPP, DPČ a u zaměstnanců na HPP a delší směny. V praxi tak může mít v rámci jedné firmy část lidí stravenky a benefity s maximálními výhodami a část na stravenkový paušál.

 • Stravenkový paušál přináší alternativu ke stravenkám a zaměstnavatel má možnost volby. Systém LemonPay je připraven na obě možnosti, případné variace, přechod a dává tak spolu s možností dalších odměn na kartě zaměstnavateli flexibilitu a možnost volného rozhodování bez nutnosti změny, nastavování a zavádění různých systémů.

 • Samotné nastavení i administrace stravenkového paušálu přes LemonPay jsou jednoduché a jasně oddělují příspěvek na stravu od mzdy, což je zásadní při posuzování částek k exekuci z pohledu bank.

 • Se stravenkovým paušálem odpadá nutnost hlídat platnost stravenek a řešit propadlé poukázky a příspěvky. LemonPay umožňuje neomezenou platnost a hlídá zákonné limity.

 • Koncept karet LemonPay s obrovskou akceptační sítí umožňuje nákup hotových jídel, ale také nákup potravin pro domácí přípravu jídel.

 • Stravenkový paušál v kombinaci s kartami LemonPay přináší možnost zavést tento benefit i pro firmy, které dříve stravenky nepoužívaly pro jejich náročné objednání, zastaralé technologie a agresivní provize.

Lemon Cafeterie

Vítejte v největším systému benefitní kafeterie v České republice

Řešení, které vaše zaměstnance opravdu zaujme.

Okamžitá zpětná vazba, jasné preference a zlepšování vztahů přímým zapojením zaměstnanců do benefitního systému a kafeterie. Vše pomocí moderních, jednoduchých nástrojů a jedinečných funkcí, které neustále rozvíjejí týmovou soudržnost.

stravenky a stravenkový paušál
odměny zaměstnanců

80tis.+ akceptačních míst

stravenkový paušál
36tis aktivit pro volný čas
odměny zaměstnanců
20+ typů benefitů

Lemon Cafeterie a precizní motivační systémy díky zapojení zaměstnanců

Chcete-li angažovat zaměstnance, musíte je zapojit do interních procesů včetně benefitního systému.

Zjistěte, na čem opravdu záleží

Zeptejte se elegantně na preference svých zaměstnanců a pracovních týmů pomocí přednastavených šablon v jednoduchém průzkumu a získejte rychle dokonalý přehled o požadovaných benefitech díky souboru našich aplikací.

Kurzy vaření, rozvojová literatura, fyzioterapeutické vyšetření, gastronomické zážitky, lístky do divadla, kurz italštiny, osobní trénink s kondičním trenérem, lístky na premiéru do kina, dárkový koš exotického ovoce, rekreace v lázních, měření zraku, odborné časopisy, výkonnostní diagnostika, kurz pozitivního myšlení, kulturní události a tisíce dalších možností, které si zaměstnanci sami nadefinují.

1

2

Porozumějte potřebám zaměstnanců

S předpřipraveným výstupem zaměřeným na preference jednoduše uvidíte klíčové benefity a můžete jednoduše identifikovat jejich prioritní okruhy.

Každý zaměstnanec si zvolí preferované benefity a zaměstnavatel přesně ví na co přispět. LemonPay umožní zaměstnanci maximální svobodu v rámci vybrané kategorie a každý si může rozhodnout sám, zda raději využije svůj příspěvek čerpáním několika menších benefitů, jako jsou třeba vstupy do fitka, nebo zda si body nastřádá na celoroční vzdělávací kurz.

Kafeterie LemonPay je maximálně jednoduchá, spravedlivá, a přesně cílí na požadované benefity a ideální odměnu.

Výsledkem jsou efektivně vynaložené prostředky i energie a zvýšení motivace zaměstnanců i HR týmů, které mají zaslouženě dobrý pocit ze skvěle odvedené práce.

Systém kafeterie LemonPay zcela odbourává vysokou pracnost, nutnost nasmlouvávat vhodné provozovatele služeb, diskriminaci a negativní efekty nevhodně zvolených benefitů

Odměňujte efektivně

Vítaným a zásadním bonusem při systému kafeterie LemonPay je také daňová výhodnost poskytovaných benefitů.

Benefity nabízené v rámci LemonPay Cafeterie jsou daňově výhodné a příspěvky okamžitě zvyšují čistou mzdu, což je elegantní způsob pro navýšení platu a pozitivní přínos pro zaměstnance i zaměstnavatele.

Pokud byste stejnou výši příspěvku na benefity posílali zaměstnancům jako součást mzdy, skutečný užitek by měli pouze z části této částky bez zabezpečení účelovosti použití prostředků. LemonPay ohlídá účelovost i platnost prostředků a zákonné limity za Vás.

3

Hlavní výhody platebních karet LemonPay a LemonCards pro obchodníky

4

Nabídněte bezproblémové čerpání

LemonPay Cafeterie umožňuje zaměstnancům čerpat své příspěvky v celorepublikové sítí s více než 80.000 akceptačními místy v kamenných prodejnách, online službách i aplikacích.

Zaměstnanci nejsou limitování lokalitou, nálepkami na dveřích a nemusí se pro čerpání registrovat do webové kafeterie. Jednoduše platí za vybrané benefity moderní platební kartou, která pojme všechny benefity.

Zaměstnavateli také odpadá nutnost angažovat se při tvorbě systému a platit vysoké poplatky za správu, udržování a zabezpečování online portálu.

Výhody LemonPay Cafeterie

Zvyšuje motivaci zaměstnanců

Motivovaní zaměstnanci dosahují lepších pracovních výsledků. Motivujte je efektivně díky přesně cíleným benefitům, které jim udělají opravdovou radost.

Zefektivňuje náklady na odměňování zaměstnanců

Přesně cílené příspěvky, daňové zvýhodnění, neomezená platnost, účelovost čerpání a nulová administrativa s objednáváním poukazů, správou online portálů. Využijte systém budoucnosti – systém LemonPay Cafeterie.

Zlepšuje vztahy na pracovišti

Zaměstnanci i oddělení lidských zdrojů chtějí uznání za dobře odvedenou práci. S přesně cílenými benefity se vždy trefíte do přání Vašich zaměstnanců – protože jsou to jejich vlastní přání a vy je jednoduše splníte. HR tým získá uznání a zaměstnanci mají jistotu, že jejich přání budou vyslyšena.

Zpřehledňuje poskytování i čerpání benefitů

Zaměstnanci znají reálnou hodnotu příspěvků i cenu služeb. Nejedná se o body, kupóny či slevové poukázky ale o reálné příspěvky s jasnou hodnotou. Zaměstnavatel má jasný přehled o částkách, příspěvcích a jejich začlenění do odměňovacího systému a jednoduše může komunikovat jejich daňovou výhodnost a správně je zaúčtovat.

Zjednodušuje interní komunikace

S možností jednoduše komunikovat preference a obratem k nim přiřadit příspěvek na benefity můžete zapomenout na složité dotazníky, osobní pohovory, hromady dat zapsaných v osobních složkách a složité sestavování motivačních systémů.

Posilňuje týmovou soudržnost

Umožněte svým zaměstnancům sdílet více než jen pracovní soubory, stížnosti upozornění na události, a nevyslyšená doporučení. Přesně cílené splnění preferencí umožňuje pracovním týmům soustředit se na zlepšování pracovního prostředí a pracovních výkonů.

Věrnostní programy a systémy

Platforma LemonPay Vám umožňuje jednoduchou tvorbu věrnostních a motivačních systémů na míru.

zaměstnanecký benefit

LemonPay+

Nabídněte svým zákazníkům něco navíc.

Pozvedněte Váš marketing na vyšší úroveň a motivujte klienty efektivně.

Spokojení zákazníci budou pro Vás tou nejlepší reklamou.

Díky komplexnímu systému LemonPay+ si rychle získáte více věrných zákazníků a díky vysoké přidané hodnotě výhod se k Vám budou rádi vracet.

Pro koho jsou věrnostní systémy LemonPay+ určeny:

Hotely a ubytovací zařízení

Restaurace a kavárny

Obchody a prodejny

E-shopy

Výrobci

Poskytovatelé služeb

Chcete motivovat své zaměstnance a nabídnout jim možnost nákupů za zvýhodněné ceny nebo pro ně připravit bonusové nabídky?
Máte velké množství obchodních partnerů, které chcete odměnit za jejich přízeň?
Chcete promovat své unikátní nabídky a budovat věrnostní systém pro své nejlepší klienty?
Chcete mít větší přehled o tom, kdo, co a kdy u Vás nakupuje a přesně cílit odměny, které mají smysl?
Pak jsou věrnostní systémy LemonPay+ přesně pro Vás

Věrnostní programy

Oslovte a odměňte věrné zákazníky hodnotnou odměnou.

Aktivace klientů

Pobídněte cíleně své méně aktivní zákazníky. Správná motivace k nákupu Vám umožní pracovat se všemi skupinami klientů.

Výhody a slevy

Vytvářejte vlastní kampaně a oslovte nové zákazníky jednorázovou slevou nebo trvalou výhodou. Dobře cílená nabídka je potěší a můžete začít budovat věrnostní program.

Dárek k nákupu

Připravte pro speciální události limitované nabídky a pak jednoduše administrujte jejich distribuci.

Časově omezené akce

Víkendové či jiné akce, happy hours, výhody na určitý počet zboží či speciální akce na sezónu či období.

Správa firemních výdajů s LemonPay

Výdaje pod kontrolou. Svoboda v akceptaci.

Technologická platforma LemonPay nabízí celou řadu funkcí a platebních karet integrovaných do jednoho ekosystému, pomocí kterých dokáže podnikatel, malá i globální firma efektivněji řídit své výdaje a podnikání.

firemní výdaje

Optimalizujte čas i prostředky

Největší přínos spočívá v možnosti spravovat hned několik druhů platebních karet s individuální akceptací, nastavitelnými limity a oddělenými peněženkami. Jednotlivá řešení jsou propojena a lze je jednoduše administrovat i využívat.

Získejte dokonalý přehled

Nastavte si projektové týmy, pravidla a rozpočty a pak jenom pohodlně sledujte využívání a objednávejte či dobíjejte karty z online prostředí. Přejděte na novou úroveň ve správě firemních výdajů.

firemní podpora

Správa firemních výdajů na obchodní projekty, odměňování obchodních partnerů, pracovní týmy, motivace distribučních sítí, pohonné hmoty, režijní náklady, spotřební materiál, drobné i větší nákupy, reklamní a propagační materiály, marketingové kampaně, reprezentativní fondy a desítky dalších kategorií.

Přímé propojení s platebními kartami

Ovládejte rozpočty a kompletní náklady na projekty, pohonné hmoty, parkování, opravy, obchodní schůzky, nenadálé situace, osobní výdaje, stravování, bonusy, odměny pro klienty a partnery, věrnostní a motivační systémy pomocí jednoho systému s několika specializovanými kartami

Minimální náklady na provoz

Za provoz aplikace LemonTree a platební karty ze skupiny Lemon platíte pouze tehdy, když je využíváte. Navíc poplatkem je dostupná a pevná částka za měsíc, ne složitý soubor cen a nákladů. Nepřekvapí Vás tedy žádné výdaje na pořizování, integraci a instalaci několika systémů a řada poplatků za správu a průběžné aktualizace softwaru a další jeho moduly.

Rychlá integrace bez instalací

Platební platformu LemonPay a její prvky není třeba instalovat do počítačů obchodních týmů a managementu. Celý systém je velice intuitivní a jeho ovládání spolu s úvodní registrací zvládnete během pár minut. Po celou dobu je Vám k dispozici řada specialistů na telefonu a online.

Vždy několik karet v jedné

Místo konceptů, kdy jedna platební karta zvládne obsáhnout jeden scénář, nebo v lepším případě dva, se s LemonPay můžete vždy spolehnout na schopnost integrovat 5,7,9 a více scénářů a funkcí do jedné karty. Systém dvou nebo tří karet z rodiny LemonPay tak může obsáhnout desítky různých potřeb a umožní Vám jednoduše hlídat náklady na podnikání.

Jednoduché používání

Jedna administrátorská aplikace, samoobsluha pro držitele a další rozhraní, ve kterých vždy vidíte, ovládáte a obsluhujete všechny platební karty, dobíjecí mechanismy, reporty a dokumentaci. Jeden systém na vše s rychlou integrací a transakční platformou pro finanční operace v reálném čase.

Salary sacrifice a školkovné

Získejte ještě lepší hodnotu z benefitních systémů

Salary sacrifice, Salary Swap, Individual benefits, nebo-li česky benefit ze mzdy, případně individuální zaměstnanecké benefity představují nejvíce pokročilé a individualizované poskytování zaměstnaneckých výhod, které pokrývají zaměstnancům po dohodě se zaměstnavatelem přesně to, co potřebují.

Každý zaměstnanec má individuální potřeby a dobrý zaměstnavatel je rád svým zaměstnancům vyřeší tak, aby se mohli maximálně soustředit na svoji práci a získali maximum oboustranně prospěšných výhod.

Kontaktní formulář

Zanechte nám na sebe kontakt a nejpozději do 1 dne se vám ozveme.