Elektronická stravenka LemonPay

Elektronická stravenka s LemonPay.
Moderní zaměstnanecký benefit.

elektronicka stravenka

Elektronická stravenka LemonPay přináší svobodu v čerpání, zvýšenou motivaci a podporu pro kvalitní stravování a tím i vyšší spokojenost a lepší zdraví zaměstnanců. eStravenka LemonPay je jednoduchá na používání a nabízí síť desítek tisíců akceptačních míst po celé ČR.

Co je eStravenka nebo-li elektronická stravenka LemonPay ?

Elektronická stravenka LemonPay je chytrá karta od Mastercard pro stravenky a zaměstnanecké benefity.

Podobně jako papírové stravenky můžete eStravenku LemonPay využít k platbám za jídlo, potraviny a nápoje v široké síti prodejen, které zahrnují:

  • restaurace a gastro provozovny

  • supermarkety, hypermarkety, prodejny potravin a večerky

  • salaterie, bistra, fast-foody a výdejní okénka pro prodej jídel

  • jídelny, kantýny a firemní automaty pro výdej jídel a nápojů

  • prodejny ovoce, zeleniny, delikates a malé prodejny jídel

  • kavárny, čajovny, fresh-juice bary a prodejny nápojů

  • řeznictví a prodejny masa, pekárny a prodejny sýrů a exotických potravin

  • e-shopy a online prodejny jídel a nápojů včetně aplikací

  • prodejny a eshopy se speciální výživou a potravinami

  • služby pro rozvoz a doručení jídel, nápojů a potravin

Díky široké síti různých typů podporovaných obchodníků v kamenných prodejnách i online můžete nabídnout zaměstnancům platby v restauracích, obchodech a specializovaných prodejnách masa, zeleniny, delikates, potravin pro speciální diety a také v prodejnách s veganskou, vegetariánskou či exotickou nabídnou potravin a jídel. Elektronická stravenka LemonPay tak přináší svobodu v čerpání bez zbytečných omezení.

Jak se elektronická stravenka LemonPay používá ?

eStravenka LemonPay je platební kartou Mastercard, s kterou můžete platit za jídlo a benefity všude tam, kde přijímají platební karty Mastercard a dané zboží je v souladu s platnou legislativou pro čerpání benefitů.

zaměstnanecké benefity a stravenky

Elektronické stravenky LemonPay umožňuje platby online, v aplikacích, v kamenných obchodech a prodejnách formou kontaktních i bezkontaktních plateb. Transakce a dobíjení karet probíhají v reálném čase a prostředky pro elektronické stravenky a zaměstnanecké benefity mají zaměstnanci k dispozici okamžitě.

Elektronická stravenka LemonPay jako zaměstnanecký benefit

eStravenka LemonPay díky intiuitivnímu ovládání šětří zaměstnavatelům čas, energii i vynaložené prostředky protože nevyžaduje složitou administrativu a dokáže pojmout všechny aktuální i budoucí zaměstnanecké benefity.

Pro zaměstnance je vše jednodušší, pohodlnější a přehlednější díky svobodě v čerpání a možnosti výběrů v typech provozoven.

Elektronická stravenka LemonPay umožňuje kromě eStravenky na oddělených peněženkách také nabídku zaměstnaneckých benefitů, dovolené a dalších výhod. LemonPay systém hlídá také účelovost čerpání, zákonné limity a zabezpečení prostředků na kartách.

Chcete vyzkoušet eStravenku nebo zaměstnanecké benefity s LemonPay ?

Neváhejte nás oslovit pro demoverzi systému, testovací karty či pilotní provoz zdarma pro vyzkoušení.