O nás

Jsme tým Lemon – tvůrce platební platformy a benefitních karet LemonPay.

Náš příběh

Jsme tým Lemon – tvůrce platební platformy a benefitních karet LemonPay.

I když je náš tým mezinárodní, náš projekt pro nás symbolizuje českou poctivost, snahu o originalitu, opravdový vztah k tomu co děláme a odhodlání tvořit produkty a služby, které nám budou dělat radost. Vznik našich produktů se rodí podobně jako citronovník z malého semínka, kterým jsou pro nás nápady a inspirace, jak by mohly vypadat tradiční služby, kdyby byl důraz na přínos, udržitelnost a hodnotu pro klienty. Naše nápady vznikají v přátelské atmosféře díky otevřené komunikaci o hodnotách a přínosu jednotlivých služeb.

LemonPay® je příběh našeho pohledu na moderní benefitní službu, která je schopna pojmout všechny aktuální i budoucí formy benefitů bez nutnosti měnit systém, karty nebo integrovat velké systémy a kombinace různých modulů.

Je to zároveň příběh takové karty, která by zaměstnavatele i zaměstnance motivovala úplně přirozeně, jednoduše a trvale. Největší inspirací pro naše hledání byly naše vlastní zážitky a představy o tom, co bychom ocenili z pohledu zaměstnance, manažera lidských zdrojů, finančního ředitele a majitele firmy či provozovny, která akceptuje benefitní platby.

Naše mise

LemonPay reprezentuje naše dlouhodobé odhodlání přinášet na trh kvalitní, transparentní, uživatelsky příjemné a hodnotné produkty, které budou držet krok s dobou a získají si oblibu u široké veřejnosti.

Karta LemonPay je první kartou ze skupiny LemonCards, které budou ve své DNA vždy nést element transparentní a hodnotné služby, která řeší jednoduchou formou řadu problémů a poskytuje firmám i jednotlivcům vysokou užitnou hodnotu.

Jak rostl Lemon

Co se skrývá pod slupkou citrónu?

Nápad na lepší službu a myšlenka, kterou spustila realita „stravenkového“ trhu plná složitostí, deformací, zaostalých technologií, ve které chyběla svoboda, orientace na férovou službu a poctivost v podmínkách i produktu.

2019
Číst více
Začátek vývoje LemonPay
2019 Q2
Číst více
Vývoj www stránek a online samoobsluhy
2019 Q4
Číst více
Registrace a testování první karty LemonPay
2020 Q1
Číst více
Spuštění ekosystému aplikací pro LemonPay
2020 Q2
Číst více
Testování prvních 2000 karet LemonPay
2020 Q3
Číst více
Prvních 50 společností využívá naše karty
2020 Q4
Číst více
Spuštění systému integrací do mzdových programů
2021 Q1
Číst více
Spuštění administrátorského rozhraní LemonTree
2021 Q1
Číst více
Karty LemonPay využívá již 200 firem. Děkujeme!
2021 Q2
Číst více
Spuštění nové verze stránek LemonPay
2021 Q3
Číst více
Zrodila se mobilní aplikace MyLemon
2021 Q3
Číst více
Příprava kafeterie Lemon Cafeterie
2021 Q4
Číst více
Zrození dalších 3 karet ze skupiny Lemon
2021 Q3
Číst více
Spuštění daňového a účetního poradenství
Předchozí
Další
Náš prototyp v podobě první karty LemonPay postupně ožívá v naší pražské kanceláři, kde tým vývojářů, odborníků a odhodlaných lidí ladí produkt tak dlouho, než vyroste silný strom, který rodí šťavnaté ovoce plné síly, strom, ve stínu kterého můžeme teď přemýšlet co zlepšit dál.

Naše karty

Kompletní správa financí a široká paleta platebních karet pro různé potřeby. Vítejte v rodině karet Lemon.

Vybírejte ze široké nabídky platebních řešení, funkcí a platebních karet. Technologická platforma LemonCards přináší řadu funkcí a platební karet integrovaných do jednoho funkcemi nabitého rozhraní.
Optimalizujte čas i prostředky

ÚSPĚŠNÝ PROJEKT

LemonPay

Benefitní a stravenkové karty nové generace Vám díky funkci 9 karet v jedné jednoduše umožní mít na jedné kartě všechny dostupné zaměstnanecké benefity a příspěvky. LemonPay je karta určená pro firmy a jejich zaměstnance. Je vhodná pro e-stravenky, stravenkový paušál, volnočasové benefity, příspěvky na dovolenou, vzdělávání, sport, fitness, wellness, zdraví, krásu, péči o tělo, zdravotní služby, knihy, časopisy, zdravotní pomůcky, nákupy jídel, potravin a uplatnění různých daňově zvýhodněných příspěvků.

LemontANK

Palivová a tankovací karta, která bude slučovat 12 karet v jedné pro kompletní pokrytí firemních a osobních výdajů spojených s cestováním. 136.000 čerpacích stanic po celé EŮ, platby za mýtné, mosty, parkoviště, autoservis a desítky dalších služeb včetně možného výběru hotovosti. LemonTank představuje pokročilé řešení nahrazující jednodruhové a jednoúčelové karty a umožňuje slobodu v čerpání a využívání služeb v rámci obrovské síti poskytovatelů. Plánované spuštění projektu LemnTank Q4 2022

PILOTUJEME

LemonsPEND

LemonSpend představuje bezpečné a pohodlné řešení v podobě dobíjecích předplacených mzdových karet, které zvyšují efektivitu při správách mezd a odměn pro široké spektrum firem. LemonSpend je dobíjecí předplacená karta, která zaměstnancům umožňuje okamžitý přístup k prostředků v den výplaty. Vše bez nutnosti chodit do banky či čekat několik dní na připsání prostředků.LemonSpend je modernou a efektivní náhradu k vyplácení mezd a odměn v hotovosti a plně nahrazuje výplaty v hotovosti či pomocí poukázek .

PILOTUJEME

LemongIFT

Benefitní a stravenkové karty nové generace Vám díky funkci 9 karet v jedné jednoduše umožní mít na jedné kartě všechny dostupné zaměstnanecké benefity a příspěvky. LemonPay je karta určená pro firmy a jejich zaměstnance. Je vhodná pro e-stravenky, stravenkový paušál, volnočasové benefity, příspěvky na dovolenou, vzdělávání, sport, fitness, wellness, zdraví, krásu, péči o tělo, zdravotní služby, knihy, časopisy, zdravotní pomůcky, nákupy jídel, potravin a uplatnění různých daňově zvýhodněných příspěvků.

PŘIPRAVUJEME

Největší přínos karet ze skupiny Lemon spočívá v integraci několik karet do jedné a jednoduché možnosti spravovat všechny typy platebních karet v jednotném administračním i držitelském rozhraní. Jednotlivá řešení jsou tím pádem velice efektivně propojena a lze je jednoduše administrovat, objednávat, dobíjet i používat.

Výsledkem používání je minimalizace administrativy, precizní řízení zakázek a projektů, jednoduchý management procesů, rychlé schvalování rozpočtů, digitalizovaná fakturace a přesná evidence výdajů.

NAŠE TÝMOVÉ HODNOTY A PRINCIPY

S kolegy, klienty i obchodními a projektovými partnery jednáme vždy upřímně a komunikujeme férově.

Zde naleznete vše, co je pro nás důležité.

1. Férovost a důvěryhodnost

Dodržujeme dohody, komunikujeme upřímně a naše řešení jsou vždy založena na poctivé práci s cílem přinášet opravdovou hodnotu.

2. Etika chování

Dodržujeme právní předpisy, interní nařízení a postupy s ohledem na citlivost a zabezpečení finančních transakcí.

3. Orientace na inovace

Denně analyzujeme nová řešení, sledujeme trendy a vedeme řadu diskuzí ohledně inovací a nových nápadů.

4. Orientace na kvalitu

Naše řešení, služby a produkty děláme s cílem nabídnout opravdovou kvalitu a hodnotu, která přetrvá.

5. Uznání a úcta

Respektujeme dobře odvedenou práci partnerů, kolegů i konkurentů. Uznáváme přínos jiných lidí a firem.

6. Ochrana informací

Důsledně chráníme důvěrné informace, osobní a firemní data, investujeme do zabezpečení a dbáme na bezpečnost údajů, dokumentů i transakcí.

7. Tvoříme novou realitu

Naše řešení mají vždy cíl přinést hodnotu a kvalitu bez ohledu na existenci zavedených řešení s jiným konceptem. Tvoříme produkty, které nově definují celé kategorie a produkty.

8. Dbáme na spokojenost

Naše řešení vždy reprezentují vzájemnou spokojenost našich partnerů a klientů, jejich zaměstnanců a nás jako pracovního týmu.