Zajímá Vás

Jsem zaměstnavatel

Nasloucháme expertům na lidské zdroje, HR týmům, back office a administrativním pracovníkům. Vedeme pravidelné rozhovory na aktuální témata, soustředíme se na řešení problémů a ulehčení práce.

Získané znalosti nám umožňují přinášet opravdovou hodnotu a služby, které šetří čas, energii, prostředky a úsilí vynaložené na správu zaměstnaneckých benefitů a odměňování.

zaměstnanecké bonusy

Klíčové vlastnosti platformy LemonPay

Představte si obrovskou úsporu času při objednávání a distribuci několika různých poukázek, karet, dárků k narozeninám, rozdělení benefitů pro různé týmy a pracovní poměry.

Představte si elegantně zvládnutou agendu benefitů, stravenek, stravenkového paušálu, příspěvků na dovolenou, zdravotní péči, zubaře a další hodnotné příspěvky pro Vaše zaměstnance.

Představte si, jak jednoduše získáte od zaměstnanců zpětnou vazbu ohledně preferovaného benefitu bez pohovorů a dotazníků a jak jednoduše jim plníte jejich přání.

Přivítejte LemonPay – všechny karty, benefity a příspěvky v jedné. Elektronická stravenka, zaměstnanecké benefity, dovolená a školkovné. V LemonPay můžete mít všechno.

Platforma pro odměňování

Volnočasové benefity

Systém pro správu benefitů

nápoje

Zábava

Elektronické stravenky

Kultura

Stravenkový paušál

Sport

Příspěvky na občerstvení

Zdravotní péče

jídlo a stravenky

Kafeterie

Dovolená

Zaměstnanecké benefity

Kulturní zážitky

Příspěvky na jídlo

Vzdělávání

Jsem zaměstnanec

Nasloucháme zaměstnancům a známe jejich potřeby. Víme, že každý má jiné přání a preferuje jiné benefity a chce mít možnost časem je měnit.

Víme, že i ta nejvyšší hodnota poukázek či hodnota na e-kartách neznamená nic, když ji nemáte kde uplatnit, poukázky brzo propadnou nebo akceptační místo je prostě moc daleko od Vašeho bydliště či práce. Opravdovým hodnotným benefitem je ten, který můžete jednoduše využít a získat z něj dobrý pocit. Elektronická stravenka, volnočasové benefity, dovolená a další benefity dle Vašeho přání.

stravenková karta

Víme, že se možná budete stěhovat, zatoužíte po dovolené, nebo si budete chtít připravovat jídlo z domova nebo si ho objednávat online. Budete měnit restaurace, lokality, chcete sportovat všude kde se Vám zachce a objednávat si služby jednou online a jednou v kamenné prodejně či provozovně.

Vaše karta LemonPay se bude vždy snažit být Vám po ruce a získat si Vaši oblibu jednoduchostí použití, bezpečností a širokou akceptací.

Klíčové vlastnosti platformy LemonPay

Představte si kartu, na které můžete mít všechny benefity od stravenek, přes fitness, kulturu, zubaře až po vzdělávání a dovolenou. Bez nutnosti čekat na papírové stravenky, používat vícero karet nebo mít na některé benefity papírovou poukázku.

Představte si svobodu, kterou Vám dá síť desítek tisíc míst pro uplatnění benefitů po celé republice včetně online objednávek. Uplatnění benefitů umocňuje také jejich neomezená platnost a jednoduchost čerpání

Představte si, jak jednoduše můžete zaměstnavatelům komunikovat jaké benefity preferujete bez různých dotazníků a formulářů. Obratem je pak můžete mít všechny k dispozici na jedné kartě a jednoduše je čerpat.

Přivítejte LemonPay – všechny Vaše benefity v jedné tenké platební kartě. eStravenka, volnočasové benefity i dovolená. S LemonPay můžete mít všechny výhody.

Platforma pro odměňování

Volnočasové benefity

Systém pro správu benefitů

nápoje

Zábava

Elektronické stravenky

Kultura

Stravenkový paušál

Sport

Příspěvky na občerstvení

Zdravotní péče

jídlo a stravenky

Kafeterie

Dovolená

Zaměstnanecké benefity

Kulturní zážitky

Příspěvky na jídlo

Vzdělávání

Co Vám LemonPay přinese ?

Jednoduché navýšení Vašeho platu

Část mzdy stejně využijete na nákup potravin, služeb, vitamínů či dovolené. Příspěvek na stravenky Vám zvýší čistou mzdu, protože se z něj neplatí sociální a zdravotní pojištění.

Zohlední Vaše individuální potřeby

Zajímají Vás jenom stravenky, nebo jenom sport a regenerace, nebo naopak chcete dovolenou či vzdělávání. LemonPay se Vám plně přizpůsobí a umožní Vám dostávat benefity podle Vašich představ.

Ušetří Vám peníze

Již nebudete muset při platbě dorovnávat stravenky hotovostí, nebo oželet část útraty, protože se na stravenky se nevrací zpátky. S LemonPay platíte vždy na korunu přesně online i v kamenných obchodech. Můžete platit bezkontaktně, kontaktně i online či v různých aplikacích.

Funguje jako běžná karta, zvládne toho ale mnohem víc

Rychlá aktivace, okamžitě připravená na všechny typy plateb. Zabezpečení PIN kódem a 3D secure kódem pro online platby. Funguje jako běžná platební karta, na kterou jste zvyklí, má ale vícero peněženek na různé benefity, automaticky přibývají nové provozovny do všech kategorií a disponuje řadou chytrých funkcí.

Co vše získáte ?

Víc času

Již nemusíte sledovat nálepky na dveřích, používat lokátory pro vyhledání nejbližší restaurace, kde můžete kartou platit. S LemonPay jednoduše platíte v nejbližší restauraci, fitku, lékárně a tisících dalších míst, které akceptují platební karty.

Víc volnosti

LemonPay odbourá nutnost vybrat si u zaměstnavatele jeden benefit a pak čekat na další, případně nemít možnost volby. Na kartách LemonPay můžete mít všechny benefity od stravenek, stravenkového paušálu, příspěvku na sport, fitness, zdravotní péči, vitamíny, dovolenou, vzdělávání, knihy, wellness, regeneraci, diagnostické vyšetření, zdravotní pomůcky a další benefity. Vždy na jedné kartě, vždy jednoduše.

Lepší přehled

LemonPay Vám umožní mít přehledy o čerpání benefitů, stavu Vašich zůstatků a přehledu posledních transakcí díky online obsluze a aplikacím. Obrovská akceptační síť a automatické přidávání nových kategorií Vám dává jistotu, že budete mít k dispozici desetitisíce míst, kde uplatnit své benefity.

Spokojenější zaměstnance

U karet LemonPay se můžete spolehnout na to, že pokrývají všechny benefity. Aktuální i budoucí, včetně nových příspěvků a forem jako stravenkový paušál. LemonPay Vás neomezuje limitovanou sítí, či absencí online plateb a nových forem nákupu v aplikacích. Naopak, máte k dispozici 80.000 akceptačních míst a při vzniku nové donáškové služby, e-shopu, restaurace, stánku či kavárny se můžete spolehnout na okamžitou akceptaci a možnost uplatnit benefity.

Výhody Vašeho nového benefitního systému

Flexibilita

Kompletní skupina benefitů na jedné tenké kartě. LemonPay Vám nabízí možnost mít tradiční benefity jako stravenky, nově také stravenkový paušál a různé příspěvky na fitness, sport, zubaře, dovolenou, vzdělávání, firemní automaty na jídlo, kávu a nápoje a další. Nové benefity i provozovny jsou do sítě přidávány automaticky a tím se roste možnost jak a kde uplatnit Vaše benefity.

Univerzálnost

Volitelné množství benefitů, vždy se skvělým pokrytím LemonPay můžete používat jenom na jídlo nebo benefity a v čase své rozhodnutí měnit. Vždy se můžete spolehnout na možnost pokrytí kompletní skupiny benefitů a obrovské akceptační sítě s desítkami tisíců možností uplatnění. Stačí oslovit Vašeho zaměstnavatele a nasměrovat Vaše benefity do příslušné peněženky, nebo si je rozdělit.

Jednoduchost

Jednoduché používání a obsluha systému a karet. LemonPay Vám jednoduše objedná a dobíjí zaměstnavatel. Po nabití si jednoduše zkontrolujete zůstatky a pak už jenom platíte jako s jinou platební kartou v rámci kategorií benefitů. Vždy bezpečně, rychle a na korunu přesně.

Atraktivita

Uživatelsky příjemné rozhraní a chytré funkce. Vždy se můžete spolehnout na neomezenou platnost benefitů, online samoobsluhu, kompletní pokrytí výhod s možností volby benefitů. Platby v kamenných obchodech, online i v aplikacích. Vše v jednoduchém rozhraní.

Jsem obchodník

LemonPay představuje naše odhodlání přinést na trh kvalitní, transparentní, uživatelsky příjemný a hodnotný produkt, který bude držet krok s dobou a získá si oblibu u široké veřejnosti.

Nejsme stravenková firma. Jsme společnost s vlastní technologickou platformou pro platební systémy a transakce v reálném čase.

Karta LemonPay je první kartou ze skupiny LemonCards, které budou ve své DNA vždy nést element transparentní a hodnotné služby, která řeší jednoduchou formou řadu problémů a poskytuje firmám i jednotlivcům vysokou užitnou hodnotu.

V LemonPay věříme na oboustranně výhodné a dlouhodobé partnerství. Vždy férově, jednoduše a s přidanou hodnotou pro všechny bez rozdílu. Partneři v naší síti mají stejné podmínky bez rozdílu lokality, typu provozovny, či velikosti a jsme rádi, za každého z nich.

Hlavní výhody platebních karet LemonPay a LemonCards pro obchodníky

Efektivní zvýšení tržeb

Naše karty reprezentují stovky zaměstnavatelů a jejich zaměstnance. Jednoduše je nasměrujeme k Vám, čímž okamžitě podpoříme Vaše podnikání a zvýšíme Vaše tržby.

Automatické a rychlé vyrovnání plateb

Nejsme stravenková firma fungující na bodovém systému s dlouhou splatností. Naše karty reprezentují reálné peníze a jsou tak vnímány i používány. Platební transakce s kartami LemonPay jsou stejné jako platby jakoukoliv jinou platební kartou.

Přivedeme Vám nové klienty

Jste zavedená či nově otevřená provozovna, e-shop, donášková služby, restaurace, kavárna, fitness, či prodejna knih nebo lékárna? Rádi k Vám nasměrujeme tisíce držitelů našich karet a věříme, že když budou u Vás spokojeni, tak se budou také rádi vracet.

Bezproblémové zavedení

K akceptaci našich karet stačí správné zařazení Vaší provozovny v souladu s legislativou ohledně čerpání benefitů a platební terminál, či platební brána pro e-commerce a online platby.

Žádné nálepky na dveřích

Náš systém funguje na principu automatické integrace bez nutnosti lepit na dveře samolepky, registrovat se do lokalizačních aplikací s nutností vytvářet si profil a vyplňovat registrační formuláře.

Férový přístup ke všem partnerům

Vážíme si bez rozdílu malé i té největší provozovny, e-shopu, donáškové služby i provozovatele stánků s občerstvením. Stejný přístup a možnosti má služba online osobního trenéra, velké sportovní centrum a také malá kavárna, stejně jako ta největší síť restaurací.

Moderní technologie

LemonPay funguje v rámci pokročilé platformy nové generace, která nejenom okamžitě vykonává transakce, ale také automaticky rozšiřuje síť, informuje držitele, firmy i obchodníky o nových možnostech.

Kompletní podpora

Vše s kompletním ekosystémem zahrnujícím systém pro HR týmy, online samoobsluhu pro držitele, systém klientské podpory a řadu aplikací.

Karta LemonPay představuje plně integrovaný platební systém v propojení s compliance řešením a komplexním daňovým a účetním poradenstvím pro rychlou integraci a okamžité používání. Vše za použití špičkového zabezpečení, ochrany dat a v souladu s platnou legislativou. Okamžitou oblibu si LemonPay získává díky jednoduchému objednání, transparentním podmínkám, rychlé aktivaci a obrovským možnostem uplatnění benefitů.

Děkujeme našim partnerům za spolupráci.

V případě, že máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Partnerská sekce

Vítáme Vás v Partnerské sekci LemonPay

V případě, že ještě nejste naším Partnerem, vyplňte prosím registrační formulář a my Vás budeme kontaktovat.

Základní informaci o Partnerském programu LemonPay naleznete zde

Časté dotazy

Pro lepší přehlednost jsme pro Vás dotazy rozčlenili do kategorií:

Nouzové případy a rychlá pomoc

Co dělat při ztrátě nebo krádeži Vaší LemonPay karty?

Při ztrátě nebo krádeži Vaší LemonPay karty se prosím přihlašte do samoobsluhy MyLemon ke svému LemonPay účtu a kartu zablokujte. Přihlášení provedete na našich stránkách www.lemonpay.cz po kliknutí na tlačítko „Přihlásit se“. V detailu karty potom vyberte možnost „Zablokovat kartu“, vyberte důvod blokace a potvrďte, že kartu opravdu chcete zablokovat. Zablokování karty je nevratné a zablokovanou kartu již nelze odblokovat. Pro vydání nové karty prosím kontaktujte Vašeho správce karet a ten Vám objedná kartu novou. Prostředky z původní zablokované karty si poté v samoobsluze MyLemon převedete na tuto novou kartu.

Aktivace platebního čipu a první platba s kartou LemonPay

Před první platbou se musíte zaregistrovat a vytvořit účet do samoobsluhy MyLemon, akceptovat Všeobecné smluvní podmínky a po přihlášení si kartu v rozhraní internetové samoobsluhy MyLemon aktivovat. Postupujte prosím dle instrukcí v uvítacím dopise, který je součástí obálky spolu s kartou. Po registracise přihlašte k Vašemu LemonPay účtu přes tlačítko „Přihlásit se“, které naleznete v pravéh horním rohu na stránkách www.lemonpay.cz . Uvnitř samoobsluhy můžete zkontrolovat detaily Vaší karty, zůstatky, přehled čerpání a jednotlivé podpeněženky Vaší karty. Při první platbě musíte kartu vložit do platebního terminálu pro aktivaci bezkontaktního čipu a zadat PIN kód (metóda Chip + PIN). Pak již můžete platit bezkontaktně na terminálech, prostřednictvím internetových platebních bran na internetu i v aplikacích u všech kvalifikovaných obchodníků.

Zapomněl / a jsem heslo do online samoobsluhy MyLemon

Pokud heslo zapomenete, je pro Vás k dispozici služba zapomenuté heslo. Přihlašte se prosím k Vašemu LemonPay účtu do samoobsluhy MyLemon a klikněte na možnost „Zapomenuté heslo“. Tím automaticky znefunčníte předešlé heslo a zároveň vytvoříte e-mail s novým dočasným heslem. Po přihlášení pomocí dočasného hesla budete vyzváni k zadání nového trvalého hesla.

Mám potíže se zobrazením obsahu a přístupem na stránku www.lemonpay.cz

Webová stránka a samoobsluha je vytvořena v módu pro plně responzivní a univerzální zobrazení. Zkontrolujte prosím nastavení Vašeho internetového prohlížeče:

Google Chrome (podporujeme všechny verze)

Firefox (nejnovější aktualizovaná verze)

Microsoft Edge

Safari (podporujeme všechny verze)

V případě, že se Vám nezobrazují klíčové informace, tlačítka, či aktivní prvky pro ovládání karty, kontaktujte prosím naše oddělení technické podpory na emailové adrese podpora@lemonpay.cz

Registrace, první přihlášení a aktivace

Registrace a vytvoření účtu do samoobsluhy MyLemon

 1. Otevřete stránky www.lemonpay.cz
 2. V pravém horním rohu klikněte na tlačítko „Přihlásit se“
 3. Poté v dalším menu klikněte na tlačítko „Registrovat“
 4. Postupujte dle instrukcí průvodce registrací
 5. Posledním krokem bude ověřovací email, který bude odeslán na Vaši emailovou adresu
 6. Pro dokončení registrace klikněte na odkaz v zabezpečeném e-mailu, který jsme Vám zaslali.
 7. Váš LemonPay účet byl vytvořen

Aktivaci benefitní karty LemonPay a získání PIN kódu

 1. Aktivaci karty provedete v internetové samoobsluze MyLemon po přihlášení k Vašemu LemonPay účtu 1. Otevřete stránky www.lemonpay.cz
 2. V pravém horním rohu klikněte na „Přihlásit se“
 3. Vyplňte Vaše „Uživatelské jméno a Heslo“
 4. Vyčkejte na potvrzovací sms kód odeslaný na Váš mobil a poté vložte autorizační kód do pole na obrazovce
 5. Na detailu karty klikněte na „Aktivovat kartu“
 6. Vyplňte 16místný PAN karty a klikněte na „Aktivovat“
 7. Po aktivaci karty Vám automaticky zašleme Váš PIN kód pomocí zabezpečené SMS zprávy
 8. Zvládli jsme to…. Vaše LemonPay je nyní připravena k první platbě

Přijetí smluvních podmínek

Když se po doručení karty dle instrukcí v uvítacím dopise poprvé přihlásíte na portál benefitní a stravenkové karty LemonPay, tak budete v průběhu vstupu do samoobsluhy vyzváni k přijetí Všeobecných smluvních podmínek. Pozorně je přečtěte a po obeznámení s jejich detaily potvrďte jejich přijetí. Ihned se aktivuje vstup do samoobsluhy MyLemon a můžete využívat všechny dostupné funkce.

V případě, že se v budoucnu Všeobecné obchodní podmínky rozšíří, upraví, či změní, budete opětovně vyzváni k akceptaci aktualizované verze. Všechny verze smluv, podmínek a dokumentů budete mít přehledně uloženy uvnitř aplikace v elektronickém šanonu, který pro Vás bezpečně uchovává a archivuje všechny klíčové dokumenty týkající se benefitní a stravenkové karty LemonPay.

Mám potíže se zobrazením obsahu a přístupem na stránku www.lemonpay.cz

Webová stránka a samoobsluha je vytvořena v módu pro plně responzivní a univerzální zobrazení. Zkontrolujte prosím nastavení Vašeho internetového prohlížeče:

Google Chrome (podporujeme všechny verze)

Firefox (nejnovější aktualizovaná verze)

Microsoft Edge

Safari (podporujeme všechny verze)

V případě, že se Vám nezobrazují klíčové informace, tlačítka, či aktivní prvky pro ovládání karty, kontaktujte prosím naše oddělení technické podpory na emailové adrese podpora@lemonpay.cz

Internetová Samoobsluha MyLemon

Peněženky na Vaše benefity

Benefitní a stravenková karta LemonPay disponuje několika peněženkami, které mají jasně vymezena pravidla pro použití a oddělené zůstatky Vašich prostředků. Jednotlivé peněženky na kartě LemonPay jsou důmyslně nastavené tak, aby karta mohla sama rozeznat u jakého obchodníka platíte a zařadila se ke správné peněžence.

Každá peněženka má svoje vlastní nastavení, funkce i zůstatek. Prostředky na každé peněžence jsou záměrně oddělené tak, aby splnily svůj účel a umožnili Vám jednoduchou manipulaci s Vaší kartou.

Jednotlivé peněženky a jejich zůstatky uvidíte v horní části obrazovky v internetové samoobsluze MyLemon

Ve spodní části obrazovky najdete infografiku a přehledy Vašich transakcí a elektronických účtenek.

K dispozici máte také e-šanon, kde naleznete všechny důležité dokumenty, smlouvy a informace ke kartě.

Součástí samoobsluhy je také tlačítko pro případ, že některý z obchodníků neakceptoval Vaši benefitní kartu LemonPay. Neváhejte proto využít tuto funkci a obratem provedeme technickou analýzu a zařadíme obchodní místo do naší sítě.

Benefitní karta LemonPay a její funkce

Jak moje benefitní karta LemonPay funguje a kde ji mohu používat?

Benefitní a stravenková karta LemonPay Vám umožní jednoduchý a bezpečný přístup k prostředkům určeným na čerpání různých typů benefitů, příspěvků na dovolenou a stravenek.

Kartu LemonPay si jednoduše a rychle aktivujete a můžete ji používat až do výše zůstatku pro platby na internetu i v kamenných obchodech, které přijímají karty Mastercard® a to kdekoliv, kde je to v souladu s pravidly využití jednotlivých peněženek na Vaší kartě.

Lze využít kartu benefitní kartu LemonPay také pro stravenkový paušál?

LemonPay je benefitní kartou nové generace, která umožňuje správu stravenkového paušálu, příspěvků na jídlo, stravenek, všech volnočasových benefitů a příspěvku na dovolenou. Karta LemonPay disponuje oddělenými peněženkami pro různé typy benefitů, které mají samostatný zůstatek, a tak lze jednoduše spravovat na jedné kartě několik příspěvků.

Na jaké druhy benefitů můžu využít mojí LemonPay kartu?

Benefitní kartu LemonPay lze využít pro platby v restauracích, kavárnách, provozovnách rychlého občerstvení, stáncích, jídelnách, automatech na jídlo a nápoje a také pro rozvozy jídla a potravin. Kartou lze také platit v supermarketech, prodejnách potravin, lékárnách, knihkupectvích, prodejnách zdravotnického vybavení, u lékaře, ve sportovních klubech a zařízeních, na kulturních akcích a sportovištích. Kartou lze také uhradit dovolenou, rekreační pobyty, vzdělávací kurzy a školení. Vše online i v kamenných prodejnách všude tam, kde akceptující platby platební kartou Mastercard a je to v souladu s platnou legislativou ohledně čerpání benefitů.

Jak benefitní karta LemonPay funguje ve srovnání s jinými kartami od Mastercard?

Benefitní a stravenková karta LemonPay funguje stejně jako jiné bezkontaktní platební karty s bankovní technologií. Jedná se o Prepaid” nebo-li předplacenou platební kartu” od Mastercard, kterou přijímají obchodníci akceptující platební karty Mastercard. S kartou můžete tedy platit všude, kde najdete platební terminál, či platební bránu a logo Mastercard a je to v souladu s platnou legislativou ohledně čerpání benefitů.

Co je stravenkový paušál?

Stravenkovým paušálem se v rámci odměňování zaměstnanců rozumí daňově zvýhodněný peněžitý příspěvek na stravování zaměstnance poskytnutý jeho zaměstnavatelem. Jedná se o alternativu k závodnímu stravování a papírovým a elektronickým stravenkám. Stravenkový paušál se stává další možností pro příspěvek na daňově zvýhodněné stravování.

Je karta LemonPay bezkontaktní a kde ji mohu používat k placení?

Stravenková a benefitní karta LemonPay disponuje technologií pro bezkontaktní platby a je označena symbolem pro bezkontaktní platby. Stejný symbol uvidíte na terminálech v obchodech, bankomatech a jiných zařízeních, které bezkontaktní platby umožňují. Z bezpečnostních důvodů budete muset nejdříve aktivovat bezkontaktní placení prostřednictvím první transakce za použití PIN kódu a vložení karty do terminálu. Poté již můžete dál klidně využívat kartu k bezkontaktním platbám pro úhradu benefitů.

Co je bezkontaktní platba kartou?

Technologie bezkontaktního placení umožňuje provést pohodlně platbu jednoduše tím, že přiložíte Vaši benefitní a stravenkovou kartu LemonPay k platebnímu terminálu a pár vteřin jí u něj podržíte. Poté co terminál zpracuje spojení a pípne, Vaše platba je úspěšně uskutečněna. Obvykle pro platby do 500 Kč nepotřebujete zadávat PIN. Nově ale z bezpečnostních důvodů musíte při každé páté platbě použít metodu se zadáním PIN i pro platby menší než 500 Kč.

Co mám dělat, když ztratím moji kartu LemonPay nebo mi byla odcizena?

Při ztrátě nebo krádeži Vaší LemonPay karty se prosím přihlašte do samoobsluhy MyLemon ke svému LemonPay účtu a kartu zablokujte. Přihlášení provedete na našich stránkách www.lemonpay.cz po kliknutí na tlačítko „Přihlásit se“. V detailu karty potom vyberte možnost „Zablokovat kartu“, vyberte důvod blokace a potvrďte, že kartu opravdu chcete zablokovat. Zablokování karty je nevratné a zablokovanou kartu již nelze odblokovat. Pro vydání nové karty prosím kontaktujte Vašeho správce karet a ten Vám objedná kartu novou. Prostředky z původní zablokované karty si poté v samoobsluze MyLemon převedete na tuto novou kartu.

Mohu s pomocí karty LemonPay vybrat hotovost v bankomatu ?

Karta LemonPay slouží pro příspěvky na jídlo a benefity a jako nosič pro stravenky, stravenkový paušál a volnočasové benefity. Výběr hotovosti z karty LemonPay není povolen ani formou výběru z bankomatu ani prostřednictvím služby cash-back u obchodníků. Karta slouží pouze jako prostředek pro využití firemních benefitů, stravenek a stravenkového paušálu.

Potřebuje obchodník, provozovna nebo e-shop speciální zařízení k přijímání plateb přes karty LemonPay?

Obchodní místa, provozovny a e-shopy nepotřebují žádné speciální vybavení, terminál, či platební bránu. S kartou LemonPay lze jednoduše platit na všech terminálech u obchodníků, e-shopech nebo aplikacích na chytrých telefonech.

Podmínky užívání LemonPay

Lze naleznete kompletní sadu obchodních a smluvních podmínek týkající se služby platebních karet LemonPay